sadsad x
asdasd

Psikiyatri Başvuru Elkitabı

Hyb Yayıncılık

Ertuğrul Köroğlu

47,00 TL
37,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
9,40 TL
Psikiyatri Başvuru Elkitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 375
ISBN: 9789753001861
Kapak: Ciltsiz
Ertuğrul Köroğlu
Ertuğrul Köroğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Psikiyatri Başvuru Elkitabı Kısa Özet

    Bu kitapta, en sık görülen ruhsal hastalıkların doğru tanınması ve gereken önlemlerin alınması için, gerek danışanların ya da hastaların, gerekse yakınlarının bilgilenmelerini sağlamak için söz konusu hastalıklarla ilgili çok ayrıntılı bilgiler verilmiştir.

    Ayrıca bir ruhsal hastalık gündem konusu olduğunda, hastalığın yatışması, düzelmesi ve iyileşmesi arasında ne gibi bir fark olduğu, ruhsal hastalığın depreşmesinin ya da yinelemesinin ne anlama geldiği ve her durumun kendine özgü dönemsel özellikleri anlatılmıştır. Her hastalıkta ne gibi bir psikoterapi yaklaşımında bulunulacağı ve psikoterapi sürecinde ne gibi "ödevler"in yapılmasının gerektiğiyle ilgili bilgiler verilmiştir. İlaç kullanılması gerektiğinde, hangi ilaçların nasıl kullanılacağıyla ilgili güncel bilgiler aktarılmıştır.

    Kitapta aktarılan bilgiler, uzun yıllara dayalı klinik deneyimlerimizi de içeren bilgilerdir ve Türkiye için çok önemli bir adım olduğunu düşündüğümüz ve bilişsel-davranışçı terapi ağırlıklı yaklaşımlarda bulunan Boylam Psikiyatri Hastanesiİ`nde yapılan uygulamaları kapsamaktadır.

Psikiyatri Başvuru Elkitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.