Provokasyon Mühendisliği

Andaç Yayınları

Tuncer Günay

12,04 TL
9,15 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
2,89 TL
Provokasyon Mühendisliği Hakkında Bilgiler
Türü: Derin Siyaset ve Komplo Teori Kitapları
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786054922710
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Tuncer Günay
Tuncer Günay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Provokasyon Mühendisliği Kısa Özet

  Ülkemizi adeta yangın yerine çeviren, devleti ve vatandaşlarımızı çok büyük maddi zararlara uğratan, toplumun birlik, beraberlik ve barış içinde yaşama arzusunu dinamitleyen Kobani Provokasyonları, yerel bir vaka olmaktan çıkmış, çok dikkatli hesaplanmış kalleş bir talimatla tüm ülkeye yayılarak, genel bir etnik ayaklanmanın provasına dönüştürülmüştür.

  Kobani Provokasyonları, kitabımız baskıya girmek üzereyken başladığı için, nasıl ve kimler tarafından sahnelendiğini ayrıntılarıyla yazamadık. Ancak eminiz ki, provokasyon mühendisliğinin çok başarılı bir hamlesi olan bu etnik ayaklanma provasının talimat merkezleri, işleyiş sistemi ve mekanizmaları öncekilerle aynıdır. Cinayetleri işleyen tetikçiler, bankalara, belediye otobüslerine, marketlere ve benzin istasyonlarına Molotof bombası atan yüzleri kapalı şiddet ve terör çakalları kim olurlarsa olsunlar, ait oldukları provokatif kukla örgütlerin adları ya da kutupları ne kadar farklı olursa olsun, bunları kullanan asıl patron merkezlerin hep aynı olduğunu unutmamak gerekir. Pekiyi, kim onları kullanan bu asıl patronlar?

  Paralel Yapı, devletin en hassas sinir merkezine sızan, Küresel güce sahip bir dış istihbarat servisinin talimatlarıyla hareket eden, hazırladığı şeytani kumpaslarla Türk Ordusu` nu, Milli İstihbarat Teşkilatı` nı ve T.C. Hükümeti` nin meşru bir Başbakanını alaşağı etmeye, hükümeti destabilize edip yıkarak, rejimi ve devleti o istihbarat servisinin istediği doğrultuda tanzim etmeye yeltenen Opus Dei tipi ya da benzeri taşeron Gladyotik bir örgüttür.

  Ne yazık ki, gücü ve yer altına çektikleri kozmik hücreleri tam olarak tespit edilememekte ve iyi bilinmemektedir. Bu da ülkemizin selameti ve bekası açısından çok ürkütücü bir durumdur...

 • 2. Hamur

Provokasyon Mühendisliği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.