30,00 TL
24,90 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
5,10 TL
Protokol Bilgisi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786055426163
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Nihat Aytürk
Nihat Aytürk
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Protokol Bilgisi Kısa Özet

    Kamusal ve kurumsal yaşamda (iş ortamında) resmî yazışma, konuşma ve görüşmeler; toplantı, tören ve törensel etkinlikler; davet, ziyaret ve ziyafetler; tüm iş ve ilişkiler biçim ve yöntem olarak daima protokol ve sosyal davranış (saygı ve nezaket) kuralları içinde yürütülür. Bu yüzden kamusal, kurumsal ve sosyal yaşamda saygın ve üstün olabilmek için söz konusu protokol ve sosyal davranış kurallarını bilmek ve bu kurallara uymak gereklidir. Zira protokol ve sosyal davranış kurallarını bilen ve bu kuralları uygulayan kişi ve kurumlar kamusal ve sosyal yaşamda daima fark edilir ve takdir edilirler. Çünkü; başarı, protokolde gizlidir.

    Protokol Bilgisi - Sosyal Hayatta ve İş Ortamında Protokol ve Davranış Kuralları üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Meslek Yüksekokullarında okutulan Protokol Bilgisi ders programına uygun olarak hazırlanmıştır.

    Kitabın amacı; üniversitelerde okuyan öğrencilere, kamusal ve özel kuruluşlarda çalışan bütün yöneticilere, yönetici adaylarına, yönetici asistanlarına, uzmanlara ve halkla temas noktasında olan görevlilere yönetim ve iş dünyasında, kurumsal ve sosyal yaşamlarında kullanacakları protokol bilgi ve becerileri kazandırmak; bu bilgileri başarıyla uygulamalarını sağlamak; böylece bireysel, kurumsal, ulusal ve uluslararası düzeyde başarılarını, etkinlik ve saygınlıklarını artırmaktır.

  • 2. Hamur

Protokol Bilgisi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.