sadsad x
asdasd
60,00 TL
49,80 TL
%17 indirim
Kazancınız
:
10,20 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Progress In Vocabulary Hakkında Bilgiler
Türü: YDS - TOEFL - IELTS Kitapları
Sayfa Sayısı: 725
ISBN: 9786054627974
Kapak: Ciltsiz
Hakan Cihan
Hakan Cihan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Progress In Vocabulary Kısa Özet

  Progress in Vocabulary İngilizce öğrenimi ve Yabancı Dil Sınavları için yaşamsal olan sözcük bilginizi geliştirecek bir kaynak kitaptır. Bu kitap, belirli amaçlar göz önünde bulundurularak, çok uzun ve titiz bir çalışmanın sonunda, bu amaçlar çerçevesinde gerekli olanlarından derlenerek hazırlanmış sözlük ve edinilen bilgiyi sınayacağınız *General Vocabulary Tests*, *Cloze Tests* başlıkları altında her kelime türü için ve karışık olarak hazırlanmış çok sayıda özgün test ve bunların cevap anahtarlarından oluşmaktadır.

  Kitabın sözlük bölümü, değişik sözcük kümelerine göre sınıflandırılmış, her sözcük kümesi A’dan Z’ye kadar bir veya birden fazla harf başlıkları altında ayrı ayrı verilmiştir. Sözlük bölümü, belirli bir düzeyin üzeri için temel sayılan ve özellikle Yabancı Dil Sınavları için gerekli olan sözcüklerden oluşmaktadır. Kelime öğrenimi ve Yabancı Dil Sınavlarına yönelik hazırlanan sözcükler için, son yıllarda bu sınavlarda soru olarak çıkan, metinlerde yer alan ve ileride de çıkma olasılığı olan sözcüklerden bir derleme yapılmıştır.

  Progress in Vocabulary, İngilizcede okuma, okuduğunu anlama, yazma, çeviri gibi sözcük bilgisinin ve sözcüklerin doğru ve bağlama uygun anlamlarının bilinmesi kullanılması gereken yerlerde yararlı bir başvuru kaynağıdır.

  Progress in Vocabulary’nın, sözlük bölümünde 4500’nin üzerinde sözcük, yaklaşık 15000 İngilizce yakın anlamlı sözcük, 6000 örnek cümle ve ayrıntılı ilgeçler (prepositions) bölümü yer almaktadır.

  Kitapta öğrendiğiniz sözcükleri sınayacağınız, değişik soru teknikleri ile hazırlanmış çok sayıda özgün soru içeren testler bulunmaktadır. İngilizcede sözcük dağarcığınızı geliştirirken yararlanacağınız Progress in Vocabulary kitabı bu alandaki başarınızı arttıracağına inanılarak hazırlanmıştır.

Progress In Vocabulary Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.