sadsad x
asdasd

Profesyonel Patronların Başarı Sırları

Genç Beyin Yayınları

Abdülkadir Akgündüz

39,00 TL
37,05 TL
%5 indirim
Kazancınız
:
1,95 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Profesyonel Patronların Başarı Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Yönetim Kitapları
Sayfa Sayısı: 180
ISBN: 9789756588062
Kapak: Ciltsiz
Abdülkadir Akgündüz
Abdülkadir Akgündüz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Profesyonel Patronların Başarı Sırları Kısa Özet

  *Bu kitap hayatınızı değiştirecek!* üst başlığını taşıyan kitap; vaktin çok az, yapılacak işlerin çok fazla olduğu bir hayatta pratik, huzurlu, başarılı, öz fakat lâyıkıyla yaşamak isteyenlerin tam aradıkları bir kitap...

  *İç dinamiklerini harekete geçirmek*, kabiliyetlerinin farkına varmak, kısa ömürde çok ve önemli işler başarmak isteyenlere bu kitap yol gösterici ve bilgilendirici olacaktır.

  Fizikî ve ruhî dengesini koruyarak, psikolojik hastalıklara yakalanmadan sosyalleşip zirvelere doğru yol almak isteyenler, bu kitabı elden bırakmayacaklardır.

  Hedeflerine, ideallerine ve hatta hayallerine ulaşma gayret ve mücâdelesinde samimî bir arkadaş arayanlara bu kitap gerçek mânâda dost olacaktır.

  İster devlet başkanlığı olsun, ister temizlik işçiliği, sahasında daima en mükemmel hizmeti vermek isteyenlere bu kitap temel prensipler sunacaktır.

  Günümüz hayatının karmaşasından, stresinden, sıkıntısından, derdinden, bunalımından illallah deme ve dünyaya gelişinden pişmanlık gösterme eşiğindeki çâresizlere bu kitap Hızır gibi yetişecektir.

  Sosyal münasebetlerden aile hayatına, mutluluktan başarıya, geniş daireden şahsî hayata kadar her konuda ideali yakalamak isteyenlere, bu kitap sıkıcı olmadan yardım edecektir.

  Bu kitabı istifade etme gâyesiyle okuyanlar, ufuklarının genişlediğini; uzun vâdeli ve engin düşünebildiklerini; iş ve özel hayatlarının düzene girdiğini; kendilerini, insanları ve hâdiseleri daha iyi anladıklarını farkedeceklerdir.

  Bu kitap, hedefsizi bir hedef tâyin etmeye zorlayacak, tembeli harekete geçirecek, çalışkana hız verecek, bunalımdakini feraha kavuşturacak, başarılıyı liderliğe götürecektir.

Profesyonel Patronların Başarı Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.