sadsad x
asdasd
89,00 TL
44,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
44,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Premium ÖABT Rehber Öğretmen Hakkında Bilgiler
Türü: KPSS ÖABT Rehber Öğretmenliği Konu Anlat
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9786053294306
Kapak: Ciltli
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Premium ÖABT Rehber Öğretmen Kısa Özet

  Değerli Öğretmen Adayları

  ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) içeriği bakımından öğretmen adaylarının hem alan eğitimi yeterliliğini hem de alan bilgisini kontrol eden bir sınav olacaktır. Uzman kariyer komisyonu olarak, bu sınavın uygulanacağının açıklandığı ilk günden bu yana eğitim ve fen edebiyat fakültelerden akademisyenlerin de yer aldığı yazar kadromuzla yaptığımız bu çalışmayla öğretmenlik alan bilgisi Premium Konu Anlatımlı Rehber Öğretmenliği Kitabını hazırladık.

  Bu hazırladığımız kitapta ÖSYM’nin açıklamasında belirtildiği şekilde, ilgili alan derslerinin en verimli biçimde anlatıldığını göreceksiniz.

  Öğretmenlik hayatınızda başlangıç olacak bir sınavın eşiğinde size yol göstermek için anlaşılırlığı ile sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacak bu kitapta;
  Bölüm giriş sayfaları

  Bu sayfalarda adaylara ilgili bölümle alakalı rehberliğin yapıldığı ve hangi konu başlıklarına değindiği belirtilmiştir.
  Bölüm haritaları

  Bu sayfalarda ilgili bölümde adayların sorumlu olduğu konu başlıkları sistematik bir düzende kavram haritaları kullanılarak daha geniş bir kavram başlığı ve altındaki kavramları birbirleri ile ilişkisini gösteren iki boyutlu bir şemadır.
  Konu anlatımı

  Öğrencilerin daha rahat öğrenmesi ve gerekli bilgilere hızlı ulaşabilmesi maksadıyla, akademik kaynaklardan ve bilgilerimiz süzgeçten geçirilerek hazırlanılmıştır.
  Odak noktası

  Bu kısımda, faydalı bilgilerin unutulmasını önlemek amacıyla ilerleyen konularda gerekli bilgiler verilerek pekiştirmeler yapılmıştır.
  Nasıl çıkmıştı?

  ÖSYM’nin 2013’ten beri sormuş olduğu soruların, nasıl sorulduğuna dair bilgi vermesi maksadıyla açık uçlu soruların bulunduğu kısımdır.
  Cevaplı test

  Konulardan sonra öğrencilerin bilgi düzeyini ölçmek maksadıyla çoktan seçmeli soruların olduğu bölümdür.
  Çözümlü test

  İleri düzey soruların bulunduğu, öğrencilerin takıldığı yerde detaylı çözümlerin yer aldığı bölümdür.
  Bölüm tarama testi

  Premium Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlik Alan Bilgisi setinde bulunan kitapların sonuna bölümün geneli hakkında adayın bilgi düzeyini ölçmek maksadıyla koymuş olduğumuz testlerdir.

  Başarılarınızın devamlı olması dileğiyle…

  - Uzman Kariyer Yayın Kurulu

Premium ÖABT Rehber Öğretmen Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.