sadsad x
asdasd

Polisler İçin Pratik İngilizce - Pratical English for Police

Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık

Metin Kutlu

23,15 TL
17,36 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,79 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Polisler İçin Pratik İngilizce - Pratical English for Police Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 359
ISBN: 9786055529741
Kapak: Ciltsiz
Metin Kutlu
Metin Kutlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Polisler İçin Pratik İngilizce - Pratical English for Police Kısa Özet

  Polis Meslek Yüksek Okulları İngilizce Dersine Yardımcı Kitap
  Ülkemize gelen bir yabancı tarafından kendisine bir şey sorulduğunda İngilizce bilmediğini utana sıkıla anlatmaya çalışan meslektaşlarımızın durumu ile Birleşmiş Milletler görevleri gibi yurtdışı görevlerine giden meslektaşlarımızın diğer ülke insanlarına göre İngilizce gramerlerinin çok daha iyi olması rağmen bir türlü konuşamamaları, bu yüzden de zor durumda kalmaları ve yabancılardan âdeta kaçmaları, ayrıca yurtdışında görev yaparken dil yüzünden yaşadığım sıkıntıları diğer meslektaşlarımızın yaşamaması düşüncesi bana

  Polisler İçin İngilizce serisi kitaplarımı yazmaya sevketti.

  Polisler İçin İngilizce Serisi kitapları iki kitaptan oluşmaktadır.

  Birinci kitap Polisler İçin Pratik İngilizce, başlangıç ve orta seviyede olanlara günlük pratik konuşmayı öğreten bir kitaptır. Meslektaşlarımız bu kitaptan öğrendikleriyle, yabancılarla rahat bir şekilde İngilizce konuşacaklar, sorularını anlayabilecekler, şikâyetlerini dinleyebilecekler ve onlara gerekli yardımı yapabileceklerdir.

  Özellikle yabancılarla karşılaşma durumunda olan her polisin yanında ve yurtdışına gideceklerde Polisler İçin Pratik İngilizce kitabından mutlaka bir adet bulunmalıdır. Bu kitap, hizmet içi eğitim programları dâhilinde düzenlenen İngilizce kurslarında da kullanabilecek bir kaynaktır.

  Şu anda birkaç Polis Meslek Yüksekokulu dışında Polis Meslek Yüksekokullarında ve Kıbrıs-Lefkoşede bulunan Polis Okulunda yardımcı ders kitabı olarak okutulmaktadır.

  İkinci kitap Polisler Meslek İngilizcesi, orta ve ileri seviyede ingilizcesi olanlara mesleki literatürü, tutanak tutmayı, rapor yazmayı öğreten ve Birleşmiş Milletler yurtdışı sınavlarına hazırlık materyallerini içeren bir kitaptır.

  Kitaplarıma yoğun ilgi gösteren Polis Meslek Yüksekokulları yöneticilerine, İngilizce öğretmenlerine, öğrencilerine ve tüm meslektaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

  Metin Kutlu

  Dekan Yardımcısı

  2.Sınıf Emniyet Müdürü

  Polis Akademisi

Polisler İçin Pratik İngilizce - Pratical English for Police Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.