sadsad x
asdasd

Polis Ol TYT Konu Anlatımlı Soru Bankası Hedef Odaklı Çalışma Kitabı 2020

Takip Yayınları

Kolektif

64,90 TL
58,41 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
6,49 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Polis Ol TYT Konu Anlatımlı Soru Bankası Hedef Odaklı Çalışma Kitabı 2020 Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sınavlara Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9786058002104
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Polis Ol TYT Konu Anlatımlı Soru Bankası Hedef Odaklı Çalışma Kitabı 2020 Kısa Özet

  Değerli Polis adayları;

  Emniyet Genel Müdürlüğü ülkemizde en çok alım yapan kurumların başında gelmektedir. Bu alımların tamamına yakını da Polis Memurluğu kadrosuna yönelik olmaktadır. 1 Ocak itibariyle 26 Yaşını doldurmamış olan lise mezunu adaylar Temel Yeterlilik Testi (YTY) sınavından en az 250-280 puan alarak Polis Meslek Yüksek Okulları (PMYO) alımlarına başvuru yapabilmektedir. PMYO alımları lise mezunu adayların kısa yoldan meslek sahibi olmaları adına oldukça güzel bir fırsattır.

  Kitabımız tam da bu noktada direkt hedefe yönelik hazırlık yapmak isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. TYT den PMYO ya başvuru yapabilecek düzeyde bir puanı almanız kitabımızın birinci hedefidir. Bu kapsamda onlarca kitap yerine tek bir kitap ile hedefe yönelik çalışmalar yapabileceksiniz.

  Yazar kadromuz çıkmış tüm TYT konuları tarayarak en çok soru sorulan konuları bu kitapta ele almıştır. Eser tamamen pratik hazırlık üzerine kurgulanmış bilgi ağırlıklı yeni nesil bir kitaptır. PMYO için gerekli olan 250-280 puan ve üzerini kısa bir zaman diliminde aldırmak için tasarlanmıştır.

  Konu anlatımı bölümlerinde sade ve akıcı bir üslup kullanılmış ve detaylı çözümlerle konuya hâkimiyetinizin pekiştirilmesi sağlanmıştır. Belirli derslere ve belirli konulara odaklanmanız sağlanarak kısa zaman diliminde hızlı net artışı amaçlanmıştır. Dolayısıyla *POLİS OL TYT* Polis olmak isteyen lise mezunu adayların sınav öncesi hazırlık yapacakları bir başucu kaynağıdır ve kitapta yer alan *Polis Ol TYT Hazırlık Rehberi* doğrultusunda çalışan tüm adayların başarılı olacaklarına olan inancımız tamdır. 

Polis Ol TYT Konu Anlatımlı Soru Bankası Hedef Odaklı Çalışma Kitabı 2020 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.