sadsad x
asdasd
35,00 TL
22,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
12,25 TL
Alışveriş Listeme Ekle Tavsiye Et
Piyano Çalmayı Öğreniyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Hobi-Müzik Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9789751026767
Kapak: Ciltli
Diğdem Gezek
Diğdem Gezek
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Piyano Çalmayı Öğreniyorum Kısa Özet

  Piyano Çalmayı Öğreniyorum adlı kitabımız İnkılâp Kitabevleri'nde okurlarıyla buluşmaya hazır!

  Diğdem Gezek ve Elvan Gezek tarafından yazılan, piyano çalmayı öğrenmek isteyen bireyin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi, bir kitap kapsamında yer alabilecek en geniş imkanı sunmayı hedefleyen Piyano Çalmayı Öğreniyorum adlı kitabı Devlet Sanatçımız İdil Biret şu şekilde desteklemektedir:

  "Diğdem Gezek ve Elvan Gezek'in yazdığı "Piyano Çalmayı Öğreniyorum" adlı kitabı zevkle inceledim. En ufak ayrıntıyı bile ihmal etmeden, piyanoyu etraflıca tanıtan sevimli resimleri yardımıyla kuru bir metot olmaktan kurtarıp genç piyanist adaylarına hatta daha ileri yaşlarda olanlara bile bu güç sazın öğretimini çekici kılan, ciddi, mantıklı ve yararlı bir yapıttır.
  "Yazarları kutlar çok başarılar dilerim."

  Diğdem Gezek: 1980'de Eskişehir'de doğdu. Müzik öğrenimine 1992'de, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Piyano

  Ana Sanat Dalı ilköğretim hazırlık sınıfında başladı. 1998'de Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü Piyano Ana Dalı'ndan mezun oldu. 1999 -2003 yılları arasında Y.T.Ü Sanat ve Tasarım Fakültesi Müzik ve Sahne Sanatları Bölümü'nde lisans öğrenimi gördü ve bu süreçte Öğr.Gör. Ali Darmar, Aydın Karlıbel ve Özen Veziroğlu ile piyano çalıştı. 2004-2006 yılları arasında, Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nın Müzik Bilimi Programı'nda yüksek lisans öğrenimi gördü. 2006 yılında, İstanbul'da bulunan bir yayınevinin ilköğretim sınıfları için hazırladığı, M. E. B. onayı alan müzik kitaplarının editörlüğünü yaptı. Halen T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı özel bir sanat merkezinde piyano öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

  Elvan Gezek: 1983'te Bandırma'da doğdu. Müzik sanatıyla ilgilenmeyi yaşam biçimine dönüştürmek için 1992'de Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nın sınavına girdi. 2000 yılına kadar Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nın Piyano Ana Bilim Dalı'nda Öğr. Gör. Robert Farkas'ın öğrencisi olarak öğrenimini sürdürdü. Ardından, öğrenimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin Piyano Ana Sanat Dalı'nda devam etti. Halen, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik Bölümü Başkan Prof. Seher Tanrıyar'ın lisans düzeyi son sınıfında öğrenimine devam etmektedir.

Piyano Çalmayı Öğreniyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.