sadsad x
asdasd

Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V ) - Büyük Boy

Esra Yayınları
7,41 TL
5,93 TL
%20 indirim
Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V ) - Büyük Boy Hakkında Bilgiler
Türü: Biyografi - Otobiyografi Kitapları
Sayfa Sayısı: 140
ISBN: 9789944233156
Kapak: Ciltsiz
Mehmet Erkol
Mehmet Erkol
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V ) - Büyük Boy Kısa Özet

  *Sözlük, Etkinlik ve Değerlendrimeli Sorular İlaveli…*
  Ben Peygamberimiz (s.a.s.) zamanında yaşamış bir çocuk olsaydım;O,insanlara güzel dinimizi anlatmak için gittiği Taif'te, onun kendilerini ne kadar çok sevdiğini bilmeyen bazı küçük çocuklar onu taşlarken,ben o taşların önüne geçer,canını yakmasına asla izin vermezdim.
  Ben peygamberimiz(s.a.s.) zamanında yaşamış bir çocuk olsaydım;O Mekke'den Medine'ye göç ederken mutlaka ona yol arkadaşı olur,azık torbasını ve su kabını taşırdım.
  Ben peygamberimiz(s.a.s.) zamanında yaşamış bir çocuk olsaydım; O hicret edip Medine'ye ulaşırken onu en önce görmek için ağaçların en tepesine ben çıkar,onu görünce de en yüksek sesimle insanlara bunu ben müjdelerdim.
  Ben peygamberimiz(s.a.s.) zamanında yaşamış bir çocuk olsaydım; Mekke'nin fethinde hemen Kâbeye koşar tıpkı İbrahim Peygamberimiz (s.a.s.)gibi oradaki putları en önce ben kırmaya başlardım.
  Ben peygamberimiz(s.a.s.) zamanında yaşamış bir çocuk olsaydım; Veda Hutbesi'ne binlerce insanla beraber şahit olurdum,Yaşadığım müddetçe orada söylediği sözlere sadık kalır,güzel bir dünyanın kurulmasına katkı sağlardım.

Peygamberimiz Hz. Muhammed ( S.A.V ) - Büyük Boy Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.