sadsad x
asdasd
50,00 TL
27,50 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
22,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Peter Pan Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 108
ISBN: 9783221000335
Kapak: Ciltli
James Matthew Barrie
James Matthew Barrie
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Peter Pan Kısa Özet

  Çocuk edebiyatının en seçkin örneklerinin yer aldığı Arkadaş Çocuk Serisi'ne tamamı resimli yepyeni sekiz kitap eklendi. Ali Aydoğan tarafından, özenli ve titiz bir çalışmayla dilimize uyarlanan, tamamı özgün çizimlerle bezenmiş kitaplar, çocukların dil eğitimine önemli katkıda bulunacak.

  Peter Pan, Alice Düşler Ülkesinde, Parmak Kız / Parmak Çocuk, Ezop Masalları, Arı Maya, Güliver Küçük İnsanlar Ülkesinde, Mutlu Prens ve Pinokyo'nun eklenmesiyle Arkadaş Çocuk Serisi yazarları arasına Oscar Wilde, Lewis Carroll, Jonathan Swift, Valdemar Bonsels, Hans Christian Andersen, Carlo Collodi, J.M. Barrie gibi dünya edebiyatının önemli isimleri dahil oluyor.

  İçerdikleri hikaye ve masallarla çocuklara iyiliği ve kötülüğü, adaleti, paylaşmayı, empati kurmayı, doğayı sevmeyi, kalabalık içinde birey olabilmeyi anlatan bu kitaplar, akıcı anlatımları ve birbirinden güzel çizimleriyle öne çıkıyorlar.

  İlköğretim öğrencileri tarafından okunması tavsiye edilen eserlerden oluşan bu özel çalışmayı genç okurlara sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

   

Peter Pan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.