sadsad x
asdasd
377,40 TL
245,31 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
132,09 TL
Pediatrist El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 502
ISBN: 9786054499069
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
İlyas Yolbaş
İlyas Yolbaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Pediatrist El Kitabı Kısa Özet

    Pediatristler ve Aile Hekimleri için çocuk hastalara yönelik sade konu anlatımı, detaylı tedavi, ilaç dozları,ilaç ticari isimleri, örnek reçeteler,acil yaklaşımlar,laboratuvar referans değerlerini ve tüm vücut persentillerini içeren başka kaynağa ihtiyaç duymuycağınız mükemmel bir kaynak.

    Piyasada pediatristlere yönelik bir çok tanı ve tedavi kitabı bulunmaktadır. Bu kitapların çoğunda tedavi kısmı eksik kalmaktadır. ilaçların ticari isimlerine yer verilmemektedir. Çoğu kitapta tedavi seçenekleri verilirken her hastalık için birden çok seçenek verilip kafa karışıklığına neden olmaktadırlar. Ayrıca bu kitaplarda ilaç dozları ve laboratuar referans değerleri eksik kalmakta dolayısıyla hekim bir kaç kitaba birden ihtiyaç duymaktadır.

    Bu kitapta özellikle pediatristler için poliklinik hastaları, yatan hastalar ve acil vakalara yönelik çocuk hastalar için tanı tedavi ve takipte gerekli bilgiler, örnek reçeteler, ilaç dozları, ilaçların ticari isimlerini ve laboratuar referans değerleri içeren hekimlerin başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacağı bir kitap hazırlamaya çalıştık. Kafa karışıklığına neden olmamak için mümkün olduğunca ilk seçenek tedavileri yazdık.

  • 1. Hamur

Pediatrist El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.