sadsad x
asdasd
Paradoks Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 312
ISBN: 9786051911380
Kapak: Ciltsiz
Murat Çakır
Murat Çakır
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Paradoks Kısa Özet

  Değişmez kural bu. Paradoksa yol açabilecek hiçbir hamle yapamayız. Zaman yolcularının kötü kaderi bu. Değiştirebileceğini bilip de hiçbir şey yapamamak...

  Paradoks bir distopi üçlemesinin birinci kitabı ve bir mekân-zaman polisiyesi: 2099 yılında merkez Avrupa. Berlin. Dünya çapında deniz seviyesi otuz metre artmış yapay zekâ ve yurttaşların takmak zorunda oldukları biyoçipler sayesinde Kriminalite sıfırlanmıştır. Çin dünyanın lideri olmuş Avrupa Federasyonu parlamenter diktatörlüğe dönüşmüştür. Europol mensubu Baş Komiser Hakan Özkara karmaşık bir cinayeti soruşturmaktadır. Ünlü bir iş adamı ve siyasetçi öldürülmüş, soruşturma derinleştikçe, dava daha da karmaşık hâle gelmektedir. Üstüne üstlük karşılaşacağı bir zaman gezgini tüm bildiklerini altüst edecektir.

  Ganime Gülmez, Avrupa Postası:

  Almanya’daki Yabancılar Meclisleri’nin ete-kemiğe bürünme tarihlerinden, Rosa Luxemburg Vakfı’ndaki faaliyetlerine ve makalelerine-çevirilerine dek bildiğimiz, geçirdiği hastalık öncesindeki *gezgin* zamanlarında çoğumuzun yüz yüze tanıma fırsatı bulduğu Murat Çakır’ın ilk romanı; Paradoks'la buluştuk!

  Paradoks; bir mekân-zaman polisiyesi! Açıkça ifade edeceğim; en son okuduğum polisiye romanının ya da bir mekân- zaman kurgulamasının üzerinden yıllar geçti. Bu romana, Murat Çakır yazdığı için mutlaka bakmalıydım! Ancak kitabı başladığım gibi bitirebileceğimi hiç tahmin etmemiştim!

  Paradoks'un: Tam da bu dünyanın *OHAL*inin *BUHAL*ine karıştığı bu zamanlarda yayınlanması ne kadar yerinde olmuş.

Paradoks Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.