sadsad x
asdasd
27,00 TL
21,06 TL
%22 indirim
Kazancınız
:
5,94 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Özgüvenin Şifresi Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Ekonomi Kitapları
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786054584666
Kapak: Ciltsiz
Clarie Shipman
Clarie Shipman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Özgüvenin Şifresi Kısa Özet

  "Kay ve Shipman, kadınların başarısında hayati önem taşıyan özgüven unsurunu tüm yönleriyle gün ışığına çıkarıyor. Ve kadınlara, pratik tavsiyelerin yanı sıra, umut dolu bir gelecek vaat ediyorlar."

  - Sheryl Sandberg, Facebook COO'su

  Kadınlar bugün daha iyi eğitimli ve işlerinde daha yetkin, ancak kurumsal dünyadaki erkek hakimiyeti devam ediyor. Aynı zamanda başarılı birer gazeteci olan yazarlar Katty Kay ve Claire Shipman bu manzaradaki kilit öğenin güven olduğunu öne sürüyor.

  Peki özgüven kimilerine kalıtsal yollarla bahşedilmiş bir lütuf mudur, yoksa yaşam deneyimiyle öğrenilebilir mi? Kendine güven mi daha önemlidir, işteki ustalık mı? Peki ya, neden iş hayatındaki çoğu kadın kendinden duyduğu şüphenin esiridir?

  Genetik, psikoloji ve nörobilim alanındaki son araştırmalardan ve kendileri dahil dünya çapında ses getirmiş başarılı kadınların tecrübelerinden yola çıkarak bu soruları yanıtlama serüvenine girişen Kay ve Shipman, kadınlara sağlam durmayı tembih etmenin ötesine geçiyorlar.

  Özgüvenin Şifresi, iç seslerini dinleyen ve kendi olmaya cesaret eden kadınların özgüvene dayalı bir yaşamın dönüştürücü gücünü yakalayabileceğini gösteriyor.

Özgüvenin Şifresi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.