sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 201
ISBN 9786054454631
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
13,89 TL %20
bkmkitap.com
Fiyatı
11,11 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Özgür Zihinlere Doğru Kısa Özet

  " Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, ne kadar çok bilimsel keşif yapılırsa yapılsın tüm zamanlarda geçerliliğini koruyacak olan en zorlu ve en gerekli olan keşif insanın kendisini keşfetmesidir..."
  - Halil Kırık

  " Hayattan alamadığımız birçok şey aslında kendimize veremediklerimizdir" diyerek yazar insanın kendi kendine tekrar ettiği olumsuz cümlelerin hayatına getirdiklerini ve insandan alıp götürdüğü enerjiyi güncel yaşam deneyimleriyle örneklendirerek oldukça etkileyici bir şekilde sunuyor.

  Mutlu zamanlar arayışında olan insanın, nasıl da tüm zamanlarının birbirinin aynı hale geldiğini, iyi insan olmak için verilen çabanın aslında insanın kendisi olması gerektiğini anlamasından geçtiğini ve öz"ü anlamanın evrenle bütünleşmek olduğunu ilginç ve bir o kadar da hayatın içinden örneklerle, şaşırtıcı bir şekilde gözler önüne seriyor.

  Modern yaşamda hayatın her alanında yaşanan değişimlerin insanı nasıl etkilediğini hayatın farklı kesitlerinden örnekler sunarak modern yaşamın tuzaklarına dikkati çeken yazar, okuyucunun o güne kadar yaşadığı ama farkında olmadığı gerçeklikleri bazen içsel bir yolculuğa çıkarak, bazen de tam hayatın içine alarak hoş, gülümseten, ne kadar haklı dedirten cümlelere dönüştürmeyi sağlıyor.

  " Öğrenmek insanın yeniden kendisini inşa etmesidir. Bazen yalnızlık gerekir, çoğalmak için kendinde! " diyen çağdaş yazarın bu kitabını okuyup, daha öğreneceklerimizin olduğuna ben inandım ve tavsiye ediyorum okuyun hak vereceksiniz.....

  - Doç. Dr. Filiz Yurtal
  Çukurova Üniv. Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi

Özgür Zihinlere Doğru Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.