sadsad x
asdasd
25,00 TL
20,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Özel Çocuklara Özel Drama Hakkında Bilgiler
Türü: Ebeveyn Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786058199576
Kapak: Ciltsiz
Leyla Rahşan Karevelioğlu
Leyla Rahşan Karevelioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Özel Çocuklara Özel Drama Kısa Özet

  Öncelikle, kitabın yazarı, Sayın Leyla Rahşan Karavelioğlu`na çok teşekkür ediyorum. Bu kitabın ben ve benim gibi özel çocuğa sahip birçok aileye, bunun yanı sıra kendini bu alanda geliştirme yolunda olan öğretmenlerimize, yol gösterici bir nitelik taşıdığı kanısındayım. Özel eğitimcilerimiz, baştan beri en etkili ve kalıcı öğrenme yolunun, oyunu eğitime dahil etmek olduğunu söyleseler de, elimizde böyle bir kaynağın olmaması büyük bir eksiklikti. Bu kitap sayesinde, aileler daha bilinçli olacak. Çocuklarının gelişimlerine ve eğitimlerine katkı sağlayacaklardır.

  -Nilgün Özkozanoğlu (Özel Bir Anne) 

  Kitabında drama ile öğretimin en ince detaylarına inerek, öğrenmenin gerçekleşeceği bir eğitim fırsatı sunmuşsun. Öğretmeni ve aileyi yönlendirici bu kitapta, hem eğlence hem de öğrenme tam anlamıyla bir arada. Mesleki gelişim sağlayacak, aynı zamanda ailelere büyük bir kaynak olacak bu kitabı, yazmış olman mutluluk verici. Bilgi birikimini paylaşarak, yine özel çocuklarımıza özel bir kaynak sundun. Mesleki hayatımda tanıdığım en özverili, çalışkanlığına hayran kaldığım insan. Başarıların daim olsun.

  -Gülsüm Zorba Demirbilek (Özel Eğitim Öğretmeni)

  Hamilelik sürecim boyunca "Çocuğumla Fark Ettim" kitabını elimden hiç düşürmedim. Kitap sayesinde, bebeğimin gelişimini an be an takip ettim. Bir oğlum oldu. "Çocuğumla Büyüdüm" kitabıyla devam edeceğim. "Oğlumla nasıl oyunlar oynayacağım?" diye düşünmeme gerek kalmadı. Bu kitap çıktı karşıma. Oyunları da okuyarak öğrenebileceğim. Herkesin evinde olması gereken bir başucu kitabı. Emeğine sağlık ailemizin yazarı.

  -Ayşe Almıla Pazarcı Tanrıverdi (Gaziantep Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı)

Özel Çocuklara Özel Drama Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.