Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Ozanca Sağlık Mobbing Politika 3

86,00 TL
57,62 TL

Sizlere ulaştığım bu üçüncü kitabımda 1 NİSAN 2020 -31 ARALIK 2020 tarihleri arasındaki yazılarımı düşüncelerimi o zamanki olayları kendi bakış açımla yazmaya çalıştıklarımı yayınlamak istedim. Bu kitabımda salgın sürecince Sağlık Bakanlığı’nın, İç İşleri Bakanlığı’nın diğer başka bakanlıkların kısaca iktidarın iyi yaptıklarını, yanlış yaptıklarını, yapması gerekenleri, sonuçlarını kendi bakış açımla yazdım kimseye hakaret etmeden ve doğru bildiğimden şaşmadan duygu ve düşüncelerim bu kitapta.

Daha önce yazdığım Ozanca Sağlık Mobbing Politika 1 ve 2 kitaplarım sizlerin bana göre olağan üstü ilgisini çekti. Bundan aldığım cesaretle bu üçüncü kitabımı yayınlıyorum. Bu kitapta sadece korona konuları değil yine mobbing, sağlık ve politika konuları da ele alınıyor. Umarım bu kitap da diğer iki kitabım kadar ilgi çeker.

Bu kitabımın ve daha önce yayınladığım tüm kitaplarımın gelirini bizce şehit olan ama iktidarca meslek hastalığı bile sayılmayan ve hayatını halkının sağlığı için feda eden başta hekimler olmak üzere tüm sağlık çalışanların geride kalan çocuklarının eğitimi için kullanacağım. Kitaplarıma göstereceğiniz ilgi, aynı zamanda onlara da destek olacaktır.

Umarım bu kitabım da ilginizi çeker.