sadsad x
asdasd
14,00 TL
9,66 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
4,34 TL
Oyuncular Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 235
ISBN: 9789752893252
Kapak: Ciltsiz
Don DeLillo
Don DeLillo
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Oyuncular Kısa Özet

  Dışarıdan bakıldığında imrenilecek bir yaşam süren, sempatik ve modern bir çift: Pammy ve Lyle Wynant. Modern hayatın tehdit ve gizemleri hakkında bu romanın New Yorklu kahramanları Ama onlarideal yaşantılarının ardında, bitmek bilmeyen bir sıkıntı ve dile getirilmeyen derin bir çaresizlik saklı. Pammy ile Lyle´ı birbirinden çok farklı ama eşit derecede tehlikeli maceralara sürükleyen de bu gerçekten başkası değil.

  Oyuncular, Pammy ve Lyle gibi oyuncuların çevrelerini kuşatan, yaratılmasına yardımcı oldukları şiddete kayıtsız kalan insanların öyküsü...

  Çağdaş Amerikan yaşamını ve modernleşen dünyanın karanlık arka sokaklarını başarıyla betimleyen Don DeLillo´nun 1970´lerde kaleme aldığı bu romanını yaklaşık otuz yıl sonra okurken, kehanetlerin gerçekleşebileceğini kendi gözlerinizle göreceksiniz.

  Don DeLillo orijinal, usta ve müşkülpesent Teknolojinin egemenliği altındaki gündelik hayatlarımızın derinliklerine bakarak, tekinsiz gölgeleri, Amerika´nın yakın tarihinin örtbas edilemeyen çirkinliklerini okuyor.
  -John Updike, New Yorker

  Modern yaşamdaki yabancılaşma ve şiddet hakkında zekice yazılmış bir roman. Muhteşem kurgulanmış ve iç burkucu..
  -Washington Post

Oyuncular Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.