sadsad x
asdasd
14,00 TL
11,20 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
2,80 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Otizmle Yaşamak Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Psikoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 124
ISBN: 9786056401114
Kapak: Ciltsiz
Birsen Başar
Birsen Başar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Otizmle Yaşamak Kısa Özet

  "Engellerle karşılaştığında yılmak yerine bu engelleri aşma yolunda çözüm üreten insanlar, insanlığı ileri taşımış olanlardır. Birçok insanla birlikte, kendisinin de karşılaştığı problemlere bulduğu çözümleri, dönüp de diğer insanlarla paylaşanlara ise ancak saygı duyulur.

  Birsen Başar böyle biri işte.

  Birsen Başar’a, 2007 yılında, Hollanda’da, 21 yaşında otizm teşhisi konuldu. Ancak Başar’ı diğer otistiklerden ayıran tek özellik tanısının bu kadar geç yaşta konmuş olması değil sadece. Başar, yüksek işlevlere sahip bir otistik: Başarılı bir öğrenim hayatı geçirmiş, dört dil bilen, yaşadığı kentin belediyesinde çalışan biri. En önemli ayırt edici noktası ise, hiç şüphesiz, içinden geçtiği süreci insanlarla paylaşıyor olması. Başar, yıllardır Hollanda ve Türkiye’de çeşitli kurumlarda ve üniversitelerde otizm seminerleri veriyor, yaşadıklarını kaleme alıyor. Hayatını anlatan, ‘Birsen’ adında bir de belgesel çekilmiş durumda.

  Bir anlamda, Birsen Başar bize, ‘İçeriden bildiriyor’...

  Otizm hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere, otizmi yaşayanlara, otizmle yaşayanlara birinci elden çok değerli bir rehber sunuyor. Otizmle Yaşamak, Birsen Başar’ın ikinci kitabı. Ve yine okunmayı fazlasıyla hak ediyor..."

Otizmle Yaşamak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.