sadsad x
asdasd

Osmanlı Sultanlarında Aşk-ı Nebi

Kitap Dostu Yayınları

Recep Bababacan

83,33 TL
60,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
23,33 TL
Osmanlı Sultanlarında Aşk-ı Nebi Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 426
ISBN: 9786054213771
Kapak: Ciltli
Recep Bababacan
Recep Bababacan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Osmanlı Sultanlarında Aşk-ı Nebi Kısa Özet

  Osmanlı Sultanlarında Aşk’ı Nebi  uzun bir yolculuğa çıkaracak okuyucusunu. Yol boyunca güllerin sultanını hatırlayacak her okuyan. Bütün sineler onun aşkıyla yanacak. Güllerin kokusu sinecek üzerinize. Bazen gül bahçesinde sanacaksınız kendinizi. *Ümmeti ümmeti*  diyen Alemler Efendisine ümmet olmanın hazzını Aşk-ı Nebi ile çıktığınız bu yolculuktan ümit ediyorum ki eli boş dönmezsiniz. Kutsal topraklara gittiğinizde bu satırlarda yazılanları unutmayınız.

  Özellikle ikindi gölgesi çöktüğünde Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi’nin beyaz mermerleri üzerinde uçuşan çekirgelerin çağrışımlarıyla, Hazreti Peygamber’in aşkıyla yanan Sultan Muradı Hüdavendigar’ı, Yıldırım Bayezid’i, Fatih Sultan Mehmed’i, Yavuz Sultan Selim’i, Kanuni Sultan Süleyman’ı, Sultan İkinci Osman’ı, Sultan Birinci Ahmed’i, Sultan Dördüncü Murad’ı, Sultan Birinci Abdülhamid’i, Sultan Abdülmecid Han’ı,  Sultan Abdülaziz Han’ı Sultan İkinci Abdülhamid’i, Sultan Mehmed Vahidüddin’i ve Medine Müdafi Komutanı Fahrettin Paşa’yı hatırlamayı ihmal etmeyiniz.

  Çünkü onlar sahabe ve tabiinden sonra oralara en güzel hizmeti yapmış ve yatırımın en kıymetlisini gerçekleştirmiş ve Hadimü’l Harameyn olmakla her zaman gurur duymuşlardır.

  Aşk-ı Nebi’nin her kelamı peygamber sevdası ile yazılmıştır. Bu sevdanın temeli olan Osmanlı Sultanlarının hayat hikâyeleri, gönlümüzün onlara bağlılığını bir kat daha arttıracaktır.

  Gönül tahtımızın eşsiz Sultanı’nın şefaatinin üzerimizde olması dileğiyle…

Osmanlı Sultanlarında Aşk-ı Nebi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.