sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
BU YAZARIN ESERLERİ
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

En Cesur Yönleriyle Osman Pamukoğlu Kitapları BKM Kitap’ta

Yazar Osman Pamukoğlu, 1990’lı yıllarda terör örgütü PKK ile büyük mücadele veren ve bu örgüte ağır kayıplar yaşatan cesur bir tümgeneraldir. Şu anda emekli olan Osman Pamukoğlu, aynı zamanda siyasetçi ve yazar kimliğiyle de ön plandadır.

Güçlü bir kaleme ve anlatım gücüne sahip olan Osman Pamukoğlu kitapları, haftalar boyu en çok satanlar listesinde yer alan eserlerdendir. Atatürkçü yönüyle tanınan ünlü yazar, aynı zamanda da; Üstün Birlik Yerleştirme Nişanını almış olan bir askerdir. Birçok komutanın görev yapmak istemediği bir yörede terör örgütü PKK ya karşı gerçekleştirdiği operasyonlarda birçok bölücünün sayısını azaltarak dağları terörist kimliklerden arındırmıştır.

 

Osman Pamukoğlu Kitapları İle Hain Örgütü Çökertme Anıları

Hakkari’de yıllarca vazife yapmış olan Pamukoğlu, 1997 yılında Tümgeneral rütbesine adar yükselmiş ve Kıbrıs’ta da görev yapmıştır. 2002 yılında Tümgeneral olarak emekliye ayrılmıştır. Altın Üstün Cesaret Feragat madalyalarına, Üstün Cesaret Ve Feragat Nişanına, Üstün Birlik Yetiştirme Nişanına birden çok kereler layık görülmüş olan bu üstün kişiliğin Osman Pamukoğlu kitaplarına sayfalarımızdan erişebilirsiniz.

Emekliliğinin ardından kalemi eline alarak Hakkari ilimizde Mehmetçikle yaşadığı en özel, tehlikeli ve cesaret gerektiren anları kimi zaman acılarla dolu, kimi zamanda ilginç yanlarıyla kaleme alan Pamukoğlu eserlerinde; göğüs göğse teröristlerle nasıl mücadele verdiklerini anlatıyor.

 

BKM Kitap İle En Özel Osman Pamukoğlu Kitaplarına Ulaşın!

İlk eseri; ‘Unutulanlar Dışında Pek Bir Şey Yok’ tur. Diğer Osman Pamukoğlu kitapları; Ev Vatan, Arkadaşlar Uykularından Uyansın, Kara Tohum, Barış Sonsuz Bir Rüyadır, Ayandon, Yolcu, Beyhude, Geçmesin Bu Ömür, İnsan Ve Devlet, Arada Sıkışıp Kalanlar, Angut, Korkunun Çocukları, Akılı Ol, Siyasetin Sefaleti, Cehennem dere Kanyonu, Savaş Sanatı, Önder, Kafes, Strateji, Başka Bir Hikaye, Herkese Yaşam Üzerinde Notlar, Ve Baş Döndürenler gibileridir. Dilerseniz siz de sayfalarımızdan bu kahraman generalin kaleminden dökülen en özel satırlara ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.