sadsad x
asdasd
64,00 TL
51,20 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
12,80 TL
Orbital - 1. Yaralar Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 48
ISBN: 9786056523229
Kapak: Ciltsiz
Sylvain Runberg
Sylvain Runberg
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Orbital - 1. Yaralar Kısa Özet

  Dünya, bütün engellemelere rağmen sekiz bin yıllık geçmişi olan ve 781 ırkı içine alan intergalaktik bir konfederasyona üye oldu. Bu üyelik neticesinde konfederasyonun sekiz bin yıl önce elde ettiği tüm bilimsel ve teknolojik imkanlar insan ırkının istifadesine sunuldu. Böylece galakside yaşayan diğer ırklar gibi insan ırkı da uzak yıldızlara kolayca ulaşıp yeni yaşam alanları oluşturabilecek duruma geldi.

  Devasa bir yıldız platformu olan ORBİTAL bu galaktik konfederasyonun siyasal-güç merkezi. Konfederasyona üye tüm gezegenler Orbital tarafından yönetiliyor. ORBİTAL aynı zamanda paralel dünyalara açılan bir kapı olma özelliğini de taşıyor.

  Biri uzaylı, diğeri dünyalı Mezoke Izzua ve Caleb Swany isimli diplomatik büro ajanları, organizasyonun kendilerine verdiği yetkiyle gezegenler arası ihtilafları barışçıl yöntemlerle çözüme kavuşturuyor. İlk görevleri ise öcelikle Senestam gezegeninde kaybolan Orbital pilotlarının başına ne geldiğini bulmak. İkinci olarak bu gezegende madencilik yapan insan koloniciler ile gezegenin asıl sahibi olduklarını iddia eden uzaylı ırk arasında olası bir savaşı engellemek.
  Sıra dışı bir bilim kurgu çizgiromanı… Sylvain Runberg yazdı, Serge Pelle resimledi.

   

Orbital - 1. Yaralar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.