sadsad x
asdasd
40,00 TL
32,80 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
7,20 TL
O’nun Sırları Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji ve Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786057737144
Kapak: Ciltsiz
Muzaffer Kına
Muzaffer Kına
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • O’nun Sırları Kısa Özet

  Bu kitap, insanlara faydalı olmak amacıyla Şermil Üstat Muzaffer Kına tarafından belli zaman aralıklarında yazılan ve Ledünni bilgilerin yer aldığı yazılarının bir kısmından derlenerek oluşturulan bir karmasıdır.

  *O*nun Sırları’na ulaşmak için kişinin önce deneyim geçirmesi sonra da idrakinin bu deneyimi anlayacak genişlikte olması gerekmektedir.

  İdraki genişleyen ve şuuru yükselen insan, daha yüksek titreşimlerdeki frekansların bilgilerini almaya başladıkça akıl, kalp ve vicdan kabını da genişleterek, ötelerden gelen derin bilgi ve hissedişleri algılamaya başlayacaktır.

  Akıl, kalp ve vicdan realitesindeki bu fark edişler, hisler kişinin; Ledünni Sırları ve Evrensel mekanizmaları keşfetmesini sağlayacaktır. Bölüm bölüm farklı konuların yer aldığı bu kitapta, her bir konu başlığı okuyan kişinin üzerinde farklı tesirler oluşturup, yeni açılımlar yapacaktır. Metafizik ve onun alt dallarını kapsayan bu kitap, okurların idraklerinde, kalplerinde ve vicdanlarında oluşturacağı kıpırdanma ile farklı kapıları açacaktır.

O’nun Sırları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.