sadsad x
asdasd

Olumsuz Karakter Özellikleri

Hep Kitap

Angela Ackerman

55,00 TL
36,30 TL
%34 indirim
Kazancınız
:
18,70 TL
Olumsuz Karakter Özellikleri Hakkında Bilgiler
Türü: Araştıma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 362
ISBN: 9786051924397
Kapak: Ciltsiz
Angela Ackerman
Angela Ackerman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Olumsuz Karakter Özellikleri Kısa Özet

  İyi bir roman yazmak için öncelikle neye ihtiyacınız var? Parlak bir fikre mi? İyi bir atmosfere mi? Güçlü mekân tasvirlerine mi?
  Sağlam bir olay örgüsüne mi? Hepsini başardınız ama hâlâ içinize sinmiyor mu? Karakterlerinizi tekrar gözden geçirmeye ne dersiniz? Size bu yolda da destek olmak için hep kitap’ın yazmayı ve okumayı hayatının merkezine yerleştirenlere yol arkadaşlığı yapmayı hedefleyen *Atölye* kitaplarına yepyeni bir dizi ekleniyor: Karakter Yaratma Rehberi.
  Okurun seveceği, ilginç karakterler yaratmak için denge çok önemli. Gerçekçi karakterler yaratmak istiyorsanız bir amaca ulaşmasını sağlayacak olumlu özelliklerin yanı sıra ona engel olacak kusurları, zaafları da iyi belirlemelisiniz. Karakterinizin neden o kusura sahip olduğunu, geri planda bir travma olup olmadığını, temel ihtiyaçlarını, o kusurun hayatını nasıl etkilediğini, düşüncelerine nasıl yön verdiğini bilmelisiniz.
  Zaaflarının üstesinden gelmek için ne tür senaryolarla karşılaşabileceğini düşünmelisiniz.
  Bunları tek tek planlamak bazen zorlayıcı olabilir. Ümitsizliğe kapılmadan önce Olumsuz Karakter Özellikleri’ne göz atmayı unutmayın.

Olumsuz Karakter Özellikleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.