Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Ölümsüz Cümleler

49,50 TL
33,17 TL

"Ölümsu¨z Cu¨mleler" mevcut edebi kalıpları kırmayı hedef edinmis¸, heyecan dozu her sayfasında artan, su¨ru¨kleyici bir polisiye.

Kitaptaki her karakter, mes¸hur birer Hollywood yıldızıyla fiziksel benzerlikler tas¸ıyor. Dedektifimiz, tuhaf bic¸imde o¨ldu¨ru¨len u¨c¸ kis¸inin arasındaki bagˆı c¸o¨zerse katile ulas¸acagˆı du¨s¸u¨ncesiyle derin bir sorus¸turmaya bas¸lıyor.

"O¨lu¨msu¨z Cu¨mleler", ic¸erik itibariyle klasik tu¨rdeki dedektiflik romanlarında go¨ru¨len entrikalı olay o¨rgu¨su¨ dıs¸ında, bir seri katilin ruh du¨nyasındaki karanlık dehlizlere ıs¸ık tutan incelikli ve s¸airane bir u¨slubu da barındırıyor.

*Ahlat Agˆacı* filminde Nuri Bilge Ceylan’ın, *Tas¸ra Mektubu*na yaptıgˆı referanslar ile gu¨ndeme oturan Polat Onat, o¨zu¨nde tutku dolu bir s¸air. S¸iiri bıraktıgˆını so¨ylemesine ragˆmen, bu s¸airane tutku yakasını bırakmamıs¸ olacak ki; Onat, bu denli lirik bir polisiye ile kars¸ımızda. 

Yu¨ksek hisler es¸ligˆinde okuyacagˆınız bu su¨ru¨kleyici polisiyeyi, Fihrist ailesi olarak siz okuyucularımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz.