sadsad x
asdasd

Olimpik Çocuk 3 - Bilsem Matematik ve Zeka Kitabı (4.5.6. Sınıflar İçin)

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar
41,67
31,25
%25 indirim
Olimpik Çocuk 3 - Bilsem Matematik ve Zeka Kitabı (4.5.6. Sınıflar İçin) Hakkında Bilgiler
Türü: 6. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı Kitaplar
Sayfa Sayısı: 240
ISBN: 9786055255633
Boyut: 19.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kurbani Kaya
Kurbani Kaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Olimpik Çocuk 3 - Bilsem Matematik ve Zeka Kitabı (4.5.6. Sınıflar İçin) Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Olimpik Çocuk 3 - Bilsem Matematik ve Zeka Kitabı (4.5.6. Sınıflar İçin) Kısa Özet

  Sevgili çocuklar, değerli öğretmenler ve veliler;

  Matematik dünyada insan aklının en büyük ortak değeridir. Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir. Kainat kitabının dilidir matematik. Elinizdeki kitap matematiğin gizemli dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrencilerimiz için hazırlanmış olup öğrencilerimize doğru ve mantıklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini ve farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.

  Sevgili çocuklar;

  Olimpik çocuk serisinde bulunan şekil-yetenek problemleri, günlük hayat problemleri ve sayma sıralama problemleri ile problem çözme, analitik ve soyut düşünme, akıl yürütme gibi matematiksel becerilerinizi geliştireceksiniz. Sorularla yeterince uğraştıktan sonra çözdüğünüz veya çözümünü bulmakta zorlandığınız soruların cevaplarını ve çözümlerini çözümler bölümünden öğrenebileceksiniz. Bu sayede ulusal çapta yapılan Bilsem sınavlarında ve hemen hemen her ilde ulusal çapta yapılan matematik yarışmalarına daha hazır hale geleceksiniz.

  Değerli öğretmenler ve veliler;

  Olimpik Çocuk -1, matematik dersine meraklı 3. sınıf öğrencilerine ve tüm 4. sınıf öğrencilerine; Olimpik Çocuk -2, 4. ve 5. sınıf öğrencilerine ve meraklı 3. sınıf öğrencilerine; Olimpik Çocuk -3 ise 4. 5. ve 6. sınıf öğrencilerine hitap etmektedir. Aynı zamanda 3. kitapta test ve klasik sorulardan oluşan deneme sınavları (Serimya) mevcut olup öğrencilerimizin Olimpik Çocuk serisindeki kazanımlarını ölçmektedir. Kısacası Olimpik Çocuk her yaştan öğrencinin sayısal eğitimine ciddi katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bizlere düşen öğrencilerimizin matematiğe ilgisini arttırmak ve geleceğin bilim insanlarını ülkemize kazandırmada katkıda bulunmaktır. Bu kitabın hazırlanmasında emeği geçen Denizli Özel Servergazi Eğitim Kurumları matematik olimpiyat takımı öğrencilerine ve öğretmenlerine teşekkür ederim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.