sadsad x
asdasd

Okul Öncesi Eğitim Seti (4 Yaş)

Beyaz Panda Yayınları
238,00
152,32
%36 indirim
Okul Öncesi Eğitim Seti (4 Yaş) Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 1168
ISBN: 9789752429513
Boyut: 21 x 0
Kapak: Ciltsiz
Afife Çoruk
Afife Çoruk
Devamı
Kampanya

Okul Öncesi Eğitim Seti (4 Yaş) Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Okul Öncesi Eğitim Seti (4 Yaş) Kısa Özet

  Sevgili Anne-Babalar ve Değerli Eğitimciler;
  Yaşamın ilk altı yılı ya da diğer adıyla okul öncesi dönemde, çocukların keşfetmek ve öğrenmek için doğal bir eğilimleri ve hevesleri olduğu bilinmektedir. Bu dönemde çocuk, çevresel uyaranlara maruz kaldığında, çevre çocuğun gelişimini ve öğrenme motivasyonunu derinden etkilemektedir. Anne-baba ve eğitimcilerin önemli görevlerinden biri de, çocuğun olumlu çevresel koşullar altında gelişimini tamamlamasını desteklemektir.

  Beyaz Panda Okul Öncesi Eğitim Seti 0-6 yaş dönemindeki çocuklara olumlu çevresel uyaran olması amacıyla hazırlanmıştır. Bu sette sunulan kitaplardaki çalışmalar çocuk merkezlidir. Okul öncesi eğitimin ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeği ile tüm etkinlikler oyun temelli olarak hazırlanmıştır. Çocukların bilişsel, dil, sosyal-duygusal, ince ve kaba motor gelişimlerini destekleyecek ve geliştirecek etkinliklere sıklıkla yer verilmiştir

  Erken çocukluk dönemi, kişilik gelişiminin temellerinin atıldığı bir süreç olup, bu dönemdeki yaşantılar sonraki dönemler üzerinde de belirleyicidir. Bu nedenle değerler eğitiminin okul öncesi dönemde verilmeye başlaması gerektiğinden hareketle, değerler eğitimi hikâye seti okul öncesi eğitim seti içinde yer almaktadır. Değerler eğitimi hikaye seti ile çocuklar sorumluluk, özgüven, dayanışma, cömertlik, hoşgörü, dürüstlük, yardımseverlik, empati, sevgi ve çalışkanlık gibi temel değerleri hikaye kitaplarındaki kahramanlarla somut bir şekilde yaşayarak öğrenme fırsatı bulacaklardır.

  Çocukların keyif alarak öğrenmeleri dileğiyle…
  Okul Öncesi Eğitim Uzmanı
  Pedagog Afife Çoruk

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.