sadsad x
asdasd

Oftalmolojide Cerrahi Uygulamalar

Atlas Kitapçılık
90,93 TL
81,84 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
9,09 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Oftalmolojide Cerrahi Uygulamalar Hakkında Bilgiler
Türü: Tıp Bilimleri Kitapları
Sayfa Sayısı: 382
ISBN: 9789757175988
Kapak: Ciltsiz
Peter S. Hersh
Peter S. Hersh
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Oftalmolojide Cerrahi Uygulamalar Kısa Özet

  Dünyanın en tanınan göz cerrahlarının katkılarıyla hazırlanan *Oftalmolojide Cerrahi Uygulamalar*ın bu yeni baskısı göz hekimlerine göz cerrahisi ve lazer prosedürleri için adım adım yol gösteren bir kaynak olacaktır.

  Göz cerrahisinin temel ilkelerinden anlatımı ile başlayan kitapta cerrahi uygulamalar;katarakt. Kornea hastalıkları, rekraftif cerrahi, göz travmaları, glokom, pediatrik oftalmoloji ve şaşılık , okülopti ve vitreoretinal hastalıklar başlıkları altında ayrı bölümleri incelenmiştir.

   Kitap her bölümde yer alan ameliyat endikasyonları,ameliyat öncesi hazırlık dönemi, ameliyat sırasında kullanılacak cerrahi aletler, cerrahi prosedürleri, ameliyat sonrası bakım ve komplikasyonlarda ilgili kısa ve öz açıklamalarıyla, klinisyene bir klıavuz kaynak olmaktadır.

  Bu baskıda öne çıkanlar:

  • Takibi kolay, hızlı tekrar sağlayan ve öz açıklamalar
  • Her bir cerrahi basamağı ayrıntılarıyla gösteren,çizimlerden oluşan yaklaşık 600 şekil

  "Oftalmolojide Cerrahi Uygulamalar'ın bu baskısı kısa ve özlü sunumu ile cerrahi bilgi ve becerilerini tazelemek isteyen tecrübeli göz hekimleri için kolayca ulaşılabilen pratik bir kaynaktır. Kitap tıp fakültesi öğrencileri, asistan doktorlar, yandal uzmanlarının yanısıra en ileri cerrahi teknikler hakkında bilgi sahibi olarak kendini geliştirmek isteyen teknisyen ve hemşireler için de vazgeçilmez bir kaynak olacaktır. (Doktor adları ile devam eden bölüm, orjinali ile aynı)

Oftalmolojide Cerrahi Uygulamalar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.