sadsad x
asdasd
21,76
15,23
%30 indirim
Odysseus: Dönüş Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786055057688
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Valerio Massimo Manfredi
Valerio Massimo Manfredi
Devamı
Kampanya

Odysseus: Dönüş Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Odysseus: Dönüş Kısa Özet

  Odysseus efsanesi devam ediyor.

  *Odysseus: Dönüş* ile unutulmaz kahramana yeni bir soluk getiriyor.

  Aralıksız süren on yıllık büyük savaştan sonra Truvalılar savaşı kaybeder. Efsanevi kahraman Odysseus yurduna, İthaka’ya dönüş için yola çıkar. Ancak korkunç kâbuslara sahne olabilecek tehlikeler ve düşmanlar onu beklemektedir. Yol tuzaklarla doludur. Odysseus her şeye rağmen evine dönmeye kararlıdır. Sevgili ailesi ve yurdu onu uzun yıllardır bekliyordur.

  Gökyüzü açıldığında ne yıldızlar vardı ne de ay, tepemizde sadece beyaz bir kubbe yükseliyordu. Rüzgâr daha sert ve daha kuvvetli esiyordu, bir fırtınanın ortasındaydık. Ümitsizliğe kapıldım, tanrılar yine beni hedefimden uzaklaştırıyorlardı.  Ne yana bakarsak bakalım tek gördüğümüz hiçlikti. Malea Burnu’nun ucu, ki eğer böyle bir burun kaldıysa, hâlâ çok  uzaklarda olmalıydı! Adamı, evimi, ailemi o kadar çok arzulamış, hayal etmiş ve yakınımda hissetmiştim ki neredeyse  elimle onlara dokunabileceğimi sanmıştım. Babamın beni, kara parçalarının görünmediği, denizin her yöne doğru sonsuzca uzandığı, güneşin durgun su üzerinde dans eden ışık huzmeleri yarattığı, açık denize götürdüğü gün aklıma geldi. Çevremizi saran deniz boştu.

  Valerio Massimo Manfredi Odysseus: Benim Adım Hiç Kimse*nin kaldığı yerden, yani Truva savaşının sonundan devam eden romanda yazar, Homeros’un yarattığı tüm zamanların en etkileyici ve cesur kahramanına bağlı kalmakla birlikte yeni ve canlı bir ses veriyor.

  Yazar Hakkında:

  Valerio Massimo Manfredi, 1943 Modena doğumlu yazar aynı zamanda Antik Yunan ve Roma dünyası üzerinde çalışan bir bilim insanı ve arkeologdur. Büyük İskender üçlemesi 38 dile çevrilmiş ve 62 ülkede yayınlanmıştır. Aynı zamanda televizyon ve sinema için senaryolar yazan ve İtalya’daki birçok dergide yazıları yayınlanan Manfredi uluslararası yapımcılar için kültür programları ve belgeseller hazırlamıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.