sadsad x
asdasd

Obstetri - Normal ve Sorunlu Gebelikler

Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 1320
ISBN 9789752447378
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
582,41 TL %2
bkmkitap.com
Fiyatı
570,76 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Obstetri - Normal ve Sorunlu Gebelikler Kısa Özet

  Gabbe Obstetri: Normal ve Sorunlu Gebelikler kitabı son 30 yıldır obstetrik hastanın yönetiminde yetkili rehberlik için tercihiniz olmaya devam ediyor. Bu kitap size hem zaman kazandıracak hem de daha güncel bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu öğrenmede önemli bir avantajınız olacaktır.

  Amazon ve Diğer yayın kuruluşları tarafından bu alanın 1 numaralı bestseller kitabı olarak tescillenmiştir. Global olarak sadece alanının en iyileri kaleme almıştır.

  Uluslararası uzmanlar tarafından bu uzmanlık alanındaki en son bilgiler parmaklarınızın ucunda; yetişkin hastalıkların fetal kökenlerinden, küresel anne sağlığının iyileştirilmesine kadar, günümüz obstetrik uygulamasında önemli ve güncel bilgilerle doldurdular.

  Okuyucu dostu, iyi resimlendirilmiş ve anlaşılması kolay bu en çok satan obstetrik referans, klinisyenler için ideal bir kaynaktır.

  Özellikler:
  • Dört yeni bölüm de dahil olmak üzere geniş kapsamlı güncellemeler: "Sezaryen doğum sonrası vajinal doğum,* "Plasenta Accreta*, "Obezite* ve "Küresel Anne Sağlığının Geliştirilmesi: Zorluklar ve Fırsatlar*.
  • Yeni Sözlük, kolay ulaşım için en sık kullanılan anahtar kısaltmaları sunar.
  • Tabloların ve anahtar noktaların, akış diyagramlarının ve madde işaretli listelerin genişletilmiş kullanımı, her bir bölümün anlaşılırlığını kolaylaştırır ve geliştirir.
  • Ultrasonografi bölümünde 100’den fazla görüntü normal ve anormal fetal anatomi için önemli bir kaynak oluşturmaktadır.
  • İki yeni editör ve yaklaşık 30 yeni katılımcının yer aldığı alanında global uzmanların bilgi ve deneyimleri sunulmaktadır.

Obstetri - Normal ve Sorunlu Gebelikler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.