sadsad x
asdasd

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi Eski Türk Dili Beyit Şerhi Soru Bankası Çözümlü Özdil Akademi Yayınları

Özdil Akademi Yayınları

Kolektif

100,00 TL
60,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
40,00 TL
ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi Eski Türk Dili Beyit Şerhi Soru Bankası Çözümlü Özdil Akademi Yayınları Hakkında Bilgiler
Türü: KPSS ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786254091865
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi Eski Türk Dili Beyit Şerhi Soru Bankası Çözümlü Özdil Akademi Yayınları Kısa Özet

  Yol Arkadaşın Yekta ÖZDİL`den Mesaj Var:

  Değerli Öğretmen Arkadaşım;

  Edineceğiniz bu kitapta Eski Türk Dili, Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi, Beyit Şerhi, Dünya Edebiyatı ile ilgili özgün sorular yer almaktadır. Bu kitapta yer alan sorular tamamen özgün hazırlanmıştır. Kitap içerisinde Özdil Akademi’nin diğer hiçbir kitabı ile ortak soru yer almamaktadır. Aynı zamanda kitapta yer alan soruların detaylı çözümleri verilmiş ve kitap tamamen yeni nesil sorulardan seçilerek özenle oluşturulmuştur. Kitapta konular alt başlıklara ayrılmış ve konulara özel, doku taraması testleri yazılmıştır. Edineceğiniz bu kitapta yer alan test başlıkları "Yol Arkadaşım Serisi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Konu Anlatımlı Soru Bankası Seti” ve diğer soru bankalarımız ile uyumludur. Bu sebeple diğer kitaplarımızla set şeklinde almanız bütünlük sağlayacak ve sarmal bir öğrenme modeli ile bilgiyi kalıcı hale getirmenizde size yol arkadaşı olacaktır.

  Öğretmenliğe giden bu zorlu süreçte yol arkadaşınız olarak zor bir yarışa girdiğinizin farkındayız. Bu sebeple Özdil Akademi Yayın Ekibi olarak sizlere en değerli eserleri sunmak için çalışıyoruz.

  Sınav tadında oluşturduğumuz bu eser hazırlanırken ÖABT alanında en yetkin Akademik hocaların desteği alınmış, Akademik kaynaklar tek tek taranmış, siz öğretmenlerimiz için piyasanın en detaylı içeriği oluşturulmuştur.

  Kitabın oluşturulmasında ÖABT’de çıkan sorular ve soru dağılımları dikkatle incelenmiş, testlerin dağılımı ve soruların ağırlığı buna göre hazırlanmıştır.

  Elinizdeki kitabı bitirdiğinizde öğrendiğiniz konuları pekiştirmiş ve eksikliklerinizi fark etmiş olacaksınız. Eksik olduğunuz konular üzerinde yoğunlaşarak bu eksiklikleri mutlaka gidermelisiniz.

  Bunları dikkate aldığınızda sınavda çok iyi sonuçlar alacağınıza inanıyoruz. Değişen sınav sistemi ve soru tarzındaki yeniliği yakalayan sınav tadında soru bankası sayesinde kendinizi sınava hazır hissedeceksiniz.

  En güzel yarınlara ulaşmanız dileğiyle.

  Hadi başlayalım mı?

  Bu yıl atandığın yıl olsun...

  Bu muhteşem soru bankasına sahip olarak atanma yolunda doğru ve kararlı adımı atmış oldun....

 • 1. Hamur

ÖABT Türk Dili ve Edebiyatı Alan Eğitimi Eski Türk Dili Beyit Şerhi Soru Bankası Çözümlü Özdil Akademi Yayınları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.