sadsad x
asdasd
21,20 TL
13,14 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
8,06 TL
O Gece Özel Harekat Hakkında Bilgiler
Türü: Güncel Siyaset Kitapları
Sayfa Sayısı: 256
ISBN: 9786055099930
Kapak: Ciltsiz
Ali Bayram
Ali Bayram
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • O Gece Özel Harekat Kısa Özet

  15 Temmuz Darbe gecesinde neden ilk hedef Özel Harekât Polisi oldu? Yıllardır siyasetin, cemaatlerin, dış istihbaratların hedefi olan ve güdüm altına alınmaya çalışılan *Güneydoğu’da tüm kırsalda Hilal bıyıklı adamlar* olarak PKK’ya korku salan Özel Harekâtçı Polislerin (PÖH) vatan aşkı zırhını kimler delmeye çalıştı?

  Darbe gecesi verdikleri şehitler neyin bedeliydi? Peki, Fail-i Meçhul Cinayetlerde neden onların ismi ön plandaydı?

  Muammer Aksoy (Prof.Dr), Kemal Türkler (Sendikacı), Ferdi Tamer (MİT), Musa Anter (Gazeteci) Uğur Mumcu (Gazeteci) Eşref Bitlis (Jandarma Genel Komutanı) Aziz Nesin (Yazar), Bahtiyar Aydın (Diyarbakır Bölge Komutanı) Cem Ersever (JİTEM) Gaffar OKKAN (Diyarbakır İl Emniyet Müdürü) Necip Hablemitoğlu (Gazeteci Tarihçi Yazar), Hrant Dink (Ağos Gazetesi Yayın Yönetmeni) Muhsin Yazıcıoğlu (BBP Genel Başkanı) Susurluk, Ergenekon, Çukurca gibi davalarda neden PÖH ‘ün ismi kullanılmıştı?

  CIA başta olmak üzere Alman İstihbaratı BND tarafından güdüme alınmak istenen Özel Harekât Polisinin bu ülke için verdiği gerçek mücadelesi ile o gece şehit düşen kahramanların gizemli geçmişlerine tanık olacaksınız. Bu kitabı okuduğunuzda en yakınınızın Özel Harekat Polisi olmasını isteyeceksiniz?

O Gece Özel Harekat Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.