North U. Gezi Yelkenciliği ve Denizcilik El Kitabı

Geoturka

Bill Gladstone

42,00 TL
28,98 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
13,02 TL
North U. Gezi Yelkenciliği ve Denizcilik El Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Denizcilik Kitapları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9786056648915
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
Bill Gladstone
Bill Gladstone
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • North U. Gezi Yelkenciliği ve Denizcilik El Kitabı Kısa Özet

  1957 yılında, Lowell North tarafından Amerika`da kurulan North Sails, 59 yıllık tecrübesiyle yelkenciliğin dünyadaki tartışmasız lideridir. Geliştirdiği 3D ve panel yelken tasarımlarıyla fark yaratan North Sails, gezi sınıfı yelkenli teknelerden, her sınıftan yarış teknelerine kadar bütün dünya denizlerindeki denizcilerin en güvendiği marka olmuştur.

  North Sails’in eğitim departmanı olan North U. gezi yelkenciliği ve yarış yelkenciliğiyle ilgili eğitim seminerleri düzenlemekte, ayrıca kitaplar, CD’ler ve DVD’ler yayınlamaktadır. Elinizdeki kitap North U. direktörü Bill Gladstone ve kurt denizci John Rousmaniere tarafından rüzgârla buluşmak isteyen denizcilerin ve denizci adaylarının başucu kitabı olması amacıyla kaleme alınmıştır.

  North U.`nun direktörü olan Bill Gladstone elinizdeki kitabın yanı sıra *North U. Racing Trim* ve *North U. Racing Tactics* kitaplarının da yazarıdır. 40 yılı aşan yarış hayatında dingilerden maksi yatlara, göllerden okyanuslara, şamandıra yarışlarından coğrafi yarışlara kadar, hemen her tip tekneyle farklı denizlerde yarışmış ve baş adamlığından dümenciliğe kadar her görevde bulunmuştur.

  40.000 deniz milinin üzerindeki tecrübesiyle Amerika’nın en önemli yelkencilerinden biri olan John Rousmaniere’in elinizdeki kitabın haricinde yazmış olduğu *The Annapolis Book of Seamanship* kitabı, bu alandaki en iyi kitaplardan biridir. Yazar ayrıca kitaplarını temel alarak çektiği videolarla çeşitli ödüller kazanmıştır.

 • 1. Hamur

North U. Gezi Yelkenciliği ve Denizcilik El Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.