sadsad x
asdasd

No Kalp Hastalıklarına Son

Akis Kitap
11,06 TL
7,63 TL
%31 indirim
No Kalp Hastalıklarına Son Hakkında Bilgiler
Türü: Alternatif Tıp, Şifalı Bitki Kitapları
Sayfa Sayısı: 190
ISBN: 9789944411516
Kapak: Ciltsiz
Louis J. Ignarro
Louis J. Ignarro
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • No Kalp Hastalıklarına Son Kısa Özet

  Vücudumuzda Bulunan Nitro Oksit İle Kalp Hastalıklarını ve Kalp Krizini Nasıl Engeller ve Yok Ederiz?

  Milyonları tehdit eden kalp hastalıkları, artık her yaştan kadın ve erkeğin başlıca ölüm sebebi. Nobel Ödüllü Dr. Louis J. Ignarro’nun otuz yılı aşkın araştırmalarının özeti olan Nitrik Oksit Mucizesi reçeteli ilaçlara sarılmadan kalp-damar hastalığını nasıl önleyip ortadan kaldırabileceğinizi sorguluyor.
  Bu eserde, Dr. Ignarro mucize ilacın üretimini artırarak kalp-damar sistemini güçlendiren NO rejimini paylaşıyor bizlerle. NO perhizi herhangi bir markette bulabileceğiniz NO-destekçisi ilaveleri almayı, NO dostu yiyecekleri perhiz listenize eklemeyi ve ölçülü bir idman programı yürütmeyi kapsayan üç aşamalı, kolay uygulamalı ve abartısız bir tedavi yöntemidir. Nitrik Oksit Mucizesi’nin öğretilerini uygulayarak krizleri, felçleri ve hemen her hastalığı tarihe gömme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

  *Dr. Ignarro’nun araştırmaları NO’nun kalptekiler de beraber, vücudun kan damarlarını birbirine bağlayan hücrelerin işlevini geliştirerek kalp sağlığına katkıda bulunduğunu ispatlıyor. Nitrik Oksit Mucizesi kitabı bu bıçak-sırtı bilimin kalp ve dolaşım sistemlerinin sağlığını nasıl düzenlediğini öğrenmek isteyen herkese yardımcı olacak.*

No Kalp Hastalıklarına Son Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.