sadsad x
asdasd
23,15 TL
13,89 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
9,26 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Neşter Müziği Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9789750712494
Kapak: Ciltsiz
David Carnoy
David Carnoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Neşter Müziği Kısa Özet

  Kristen Kroiter. Lise öğrencisi. Altı ay kadar önce, bir trafik kazasında ağır yaralanmış ve acil serviste hayata geri dönmüştü. Ancak kimsenin beklemediği bir anda, intihar etti.

  Dr. Ted Cogan. Kırk üç yaşında, acil serviste çalışan uzman hekim. Başarılı, bekâr; itiraf ettiği gibi, bir *kadın avcısı*... Kristen Kroiter’e ilk müdahaleyi yaparak hayatını kurtarmıştı; şimdi onu intihara sürüklemekle suçlanıyor. Tüm suçlamaları reddediyor.
  Dedektif Madden. Soruşturmayı yürüten, NY Polis Departmanı’ndaki en tecrübeli polislerinden. Görgü tanıklarının yanı sıra, elinde Dr. Cogan aleyhine çok kuvvetli bir delil var: Kristen Kroiter’in ardında bıraktığı günlüğü... Son sayfasında, Doktor’un onunla zorla cinsel ilişki kurduğu yazıyor.

  Kristen Kroiter on altı yaşında ve bakireydi...
  Neşter Müziği... Doktor ve hastası, suçlayan ve suçlanan, av ve avcı gibi ikililerin birbirleriyle amansız bir mücadele verdikleri, soğuk hastane koridorlarından çığırından çıkmış gençlik partilerine uzanan, nefes kesici temposu ve şok edici sonuyla akıllara durgunluk veren bir gerilim romanı...
  *Gerilim dolu bir kedi-fare oyunu; hem de en esaslısından. Sinematografik, inandırıcı... Son sayfasına kadar başımı kaldıramadım.*

  R.J. Ellory

  *Carnoy’un romanı sürükleyici, gerilim dolu, bütünüyle inandırıcı ve inanılmayacak kadar iyi.*

Neşter Müziği Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.