Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

84,00 TL
64,68 TL

Yirminci yu¨zyılın en bu¨yu¨k spiritu¨el ustalarından biri olan Osho, bu kitapta bizlere hem neşe hem de ıstırabı deneyimlememiz ve takdir etmemiz için ilham veriyor. Osho, şefkat ve mizahın sanatsal bir karışımıyla, bize neşenin hayatın özu¨ olduğunu, mutsuzluğun bile neşeden kaynaklandığını gösteriyor. Mutluluk için koşullar veya talepler belirlemek yerine sahip olduğumuz her şeyde iyiyi bularak bizi neşeyi kabul etmeye teşvik ediyor. Osho’ya göre sadece var olduğumuz için bile minnettar olmalıyız ve yaşamdaki tu¨m zorlukları birer fırsat olarak görmeliyiz. Kişi, neşeyi kucaklayarak hakiki, huzurlu ve dengeli bir ruh haline yaklaşabilir.

Osho, bizleri hayatı tu¨m zenginlikleriyle yaşama kapasitemizi sınırlayan koşullu inanç sistemlerinden ve ön yargılardan kurtulmaya davet ediyor.

Kendisi, Sunday Times of London tarafından *20’nci Yu¨zyılın En Bu¨yu¨k 1000 Kurucusu* listesine dahil edilmiştir. Ve Hindistan’da yayınlanan Sunday Mid-Day, Osho’yu Hindistan’ın tarihini değiştiren 10 insanın arasında olmaya layık görmu¨ş, onu Gandhi, Nehru ve Buda gibi şahsiyetlerin arasına yerleştirmiştir. 1990’daki ölu¨mu¨nden bu yana Osho’nun öğretilerinin etkisi genişlemeye devam ediyor ve du¨nyanın hemen her u¨lkesinde her yaştan arayıcıya ulaşıyor.