sadsad x
asdasd

Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım

Nobel Tıp Kitabevi

Behrman

1.350,00 TL
1.215,00 TL
%10 indirim
Kazancınız
:
135,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 3592
ISBN: 9786053350354
Kapak: Ciltli
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım Kısa Özet

  Dünyanın en güvenilir pediatri kaynağı, bu gösterişli yeni baskısında, pediatrik bakımda en iyi yaklaşım için en yetkin kapsamı sunmaya devam etmektedir. İki yeni editör ile birlikte, hastalarınıza en iyiyi sunmak adına gereksinim duyduğunuz çok yönlü, güncel kılavuza sahip olacaksınız.

  Melamin zehirlenmesi, akut hasta çocukta uzun süreli mekanik ventilasyon, cinsel kimlik ve adolesan homoseksüelliği, yaşa özgü davranış bozuklukları ve epilepsi ile ilişkili psikoz gibi son gelişmeler ve sıcak gündem maddeleri konusunda güncel kalın.

  Pediatrik enfeksiyon hastalıkları ve pediatrik nöroloji gibi anahtar yan dal konularına katkıda bulunan iki yeni editörün (Dr. Joseph W. St. Geme III ve Dr. Nina F. Schor, PhD) önde gelen klinik ve araştırmaları ile önemli derecede artırılan içerikten faydalanın.

  Konjenital kalp hastalığı, diyabet ve kistik fibrozlu hastaların tüm sağlık ihtiyaçlarının tartışmaları eşliğinde kronik hastalığı olan çocukların erişkin sağlık bakımına geçişini düzenleyin.
Genetik hastalıklar ve sendromların bahsedildiği genişletilmiş bölüm sayesinde, bu hastalıkları tanımlayın, tanı koyun ve yönetin.

Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.