sadsad x
asdasd

Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım

Nobel Tıp Kitabevi

Behrman

2.040,00 TL
1.734,00 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
306,00 TL
Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 3592
ISBN: 9786053350354
Kapak: Ciltli
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım Kısa Özet

  Dünyanın en güvenilir pediatri kaynagˆı, bu gösteris¸li yeni baskısında, pediatrik bakımda en iyi yaklas¸ım için en yetkin kapsamı sunmaya devam etmektedir. I·ki yeni editör ile birlikte, hastalarınıza en iyiyi sunmak adına gereksinim duydugˆunuz çok yönlü, güncel kılavuza sahip olacaksınız.

  Melamin zehirlenmesi, akut hasta çocukta uzun süreli mekanik ventilasyon, cinsel kimlik ve adolesan homoseksüelligˆi, yas¸a özgü davranıs¸ bozuklukları ve epilepsi ile ilis¸kili psikoz gibi son gelis¸meler ve sıcak gündem maddeleri konusunda güncel kalın.

  Pediatrik enfeksiyon hastalıkları ve pediatrik nöroloji gibi anahtar yan dal konularına katkıda bulunan iki yeni editörün (Dr. Joseph W. St. Geme III ve Dr. Nina F. Schor, PhD) önde gelen klinik ve aras¸tırmaları ile önemli derecede artırılan içerikten faydalanın.

  Konjenital kalp hastalıgˆı, diyabet ve kistik fibrozlu hastaların tüm sagˆlık ihtiyaçlarının tartıs¸maları es¸ligˆinde kronik hastalıgˆı olan çocukların eris¸kin sagˆlık bakımına geçis¸ini düzenleyin.?Genetik hastalıklar ve sendromların bahsedildigˆi genis¸letilmis¸ bölüm sayesinde, bu hastalıkları tanımlayın, tanı koyun ve yönetin.

Nelson Pediatri Türkçe 2 Kitap Takım Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.