Ne Yapmalı: Türkiye İçin Bir Çözüm

Galeati Yayıncılık

Metin Aydoğan

20,00 TL
13,60 TL
%32 indirim
Kazancınız
:
6,40 TL
Ne Yapmalı: Türkiye İçin Bir Çözüm Hakkında Bilgiler
Türü: Güncel Siyaset Kitapları
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9786058186798
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 7 adet satılmıştır.
Metin Aydoğan
Metin Aydoğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ne Yapmalı: Türkiye İçin Bir Çözüm Kısa Özet

  24 Haziran seçimlerinden sonra, ülkenin geleceği konusunda yaygın kaygı ve üzüntü var. Partilere ve liderlerine güven azalmış. Çıkış yolu arayışları yayılıyor. Ne yapmak gerektiği tartışılıyor.
  Metin Aydoğan, yapılması gereken konusundaki görüşlerini 20 yıldır yazdı ve anlattı. ‘Ne Yapmalı’ adıyla kitaplaştırdığı önerisinin, günümüzde yoğunlaşan arayışlar içinde yer alması, tartışmalara boyut genişliği kazandıracaktır.

  Metin Aydoğan’ın önerisi açık ve net: örgütlenmek ve halka ulaşmak. Aydoğan, bu yapılmadığı takdirde, Türkiye Cumhuriyeti’nin ayakta kalmasının çok güç olduğunu söylüyor.

  Örgütlenme konusunda herkesin önünde dört seçenek olduğunu söylüyor. Bir partiye üye olmak; yeni bir parti kurmak; demokratik kitle örgütlerinde çalışmak ya da partiler üstü anlayışla yerel halk örgütleri oluşturmak.

  Aydoğan, dördüncü yönelişi doğru buluyor. Önerisini ayrıntılı biçimde ortaya koyuyor ve tartışmaya sunuyor.*Öneriyi dikkatle inceleyip, derinlemesine irdeleyiniz. Uygun bulmazsanız, uygun öneriyi, en azından kendiniz geliştiriniz* diyor.

  Bu soruların yanıtlarını bu kitapta bulacaksınız.

  İyi okumalar diliyoruz…

 • 2. Hamur

Ne Yapmalı: Türkiye İçin Bir Çözüm Hakkında Yorumlar