sadsad x
asdasd

Ne Olursan Ol Yeter Ki Rehber Ol

Ubuntu Yayınları
17,59 TL
12,31 TL
%30 indirim
Ne Olursan Ol Yeter Ki Rehber Ol Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786058228061
Kapak: Ciltsiz
Müge Dayankaç
Müge Dayankaç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ne Olursan Ol Yeter Ki Rehber Ol Kısa Özet

  *Merhaba, bu kitabı okurken duvarlara karşıdan bakmayı değil  içine bakmayı, yeni gelen umudunu doğru biçimde yönetmeyi öğreneceksin. Her kararın seni sınır çizgisine yaklaştıracak ve o çizgi senin bütün hayatını etkileyecek. O çizgiyi kontrol etmeyi öğreneceksin. Her ne şartta olursan ol istediğin benliğin ile en olumsuz ve en kötü durumda olsan dahi benliğini yönetebilecek ve kalbinin derinliklerindeki cesareti ortaya çıkarıp kendine karşı dürüst olabileceksin.

  Ebeveyn olmak zor değil, ebeveyn olup evladını en iyi şekilde yetiştirmek zordur, şimdi sormanı istiyorum kendine, doğru adımlara yönelip cesur olabilecek misin?

  Sevgili patronum, çalışanlarınla dost olmayı, onları çalıştırmak yerine onlarla çalışmayı öğrenmek ister misin? İş dünyasına yeni bir soluk getirmeye cesaret eder misin? Peki, ya sen öğretmenim; her zaman, her yerde önceliğini öğrencilerine verebilecek misin? Onlarla tekrar büyüyüp onlarla ergenliğe girebilecek misin? Var mı buna cesaretin?

  Cesur olacaksan ve hayatının parçasını en uygun koşullarda yetiştirmek istiyorsan bu kitap sana en kötü, en iyi en sıradan ve en farkındalık yaratacak anlarında yol gösterecek.

  Doğru iletişim ve potansiyeli ortaya çıkaran tek dünyaya hoş geldin. Haydi, o zaman, ne demiştik başından Ne Olursan Ol Yeter ki Rehber Ol!*

Ne Olursan Ol Yeter Ki Rehber Ol Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.