sadsad x
asdasd

Ne Cumhuriyet Ne De Demokrasi İşte Sistem Cumhuri Hayat ve Adli Hakimiyet

Yazarın Kendi Yayını - N. Ercan Şahbenderoğlu
15,00
11,25
%25 indirim
Ne Cumhuriyet Ne De Demokrasi İşte Sistem Cumhuri Hayat ve Adli Hakimiyet Hakkında Bilgiler
Türü: Araştırma-İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 286
ISBN: 9786056574801
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
N. Ercan Şahbenderoğlu
N. Ercan Şahbenderoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Ne Cumhuriyet Ne De Demokrasi İşte Sistem Cumhuri Hayat ve Adli Hakimiyet Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ne Cumhuriyet Ne De Demokrasi İşte Sistem Cumhuri Hayat ve Adli Hakimiyet Kısa Özet

  Zamanında dünyanın en kuvvetli ve kudretli devleti olan benim devletimin ilk on'un içine düşmesine gönlüm hiçte razı olamıyor. Benim devletim daha büyük, olmaya benim milletim daha mutlu olmaya layıktır. Bu nedenle ben; takip eden on'a bedel ilk sırada olmayı amaç ve gaye ediniyorum. Böyle olmasının mümkün olduğunu da iddia ediyor ve inanıyorum. Bu benim ve benim milletimin en tabii hakkı ve dünya mağdur ve mazlumlarının da tek kurtuluşudur.

  Dünya devletinin 4/3 ünün bize düşman olduğuna inanıyor, buna göre ve bunun için çok iyi çalışarak her şeye hazır daima üstün gelebileceğimiz bir üstünlüğe sahip olmamız gerekliliğine de inanıyorum. Dış düşmanlarımızın paralelinde iç düşmanlarımızın da var olup pusuda bekledikleri unutulmamalı.

  Ben ülkemde herkesin insan olduğunu, hiç kimsenin daha insan olmadığını, ülkemde çok adaletsiz bir gelir dağılımı olduğunu da iddia ediyorum. İddia ediyorum; ülkemde işsizlik ve enflasyon sıfır'a iner. Milletin kendini takip eden ilk on'a bedel ilk sırada yerini alır da yüzü güler;

  Biliyorum bu milleti zelil, bu milleti hakir görenler ve görmek isteyenler var. Ülkemde ahlak tefessüh ettirilmiş, edep-haya kalmamış. Gençlik çılgınlık içerisinde, yaşlılar bunalmış bedbin ve bezgin çaresizlik içerisinde, mal-can emniyeti yok. Herkes birbirinin ayağını kaydırma çabasında, hep bana hep bana zihniyeti hakim. Namuslar yerlerde sürünüyor, namussuzlar cemiyet'e hakim. İşte buna ehli vicdan tahammül edemiyor. Suçsuz mahkum, suçlu hakim.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.