sadsad x
asdasd
42,00 TL
31,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
10,50 TL
Mutluluk Dağıtmak Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 252
ISBN: 9789757004639
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2011
Tony Hsieh
Tony Hsieh
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mutluluk Dağıtmak Kısa Özet

  ABD`de uzun süre çok satanlar listesinden düşmeyen, bir e-ticaret başarı hikayesini anlatan Tony Hsieh`ın kitabı Boyner Yayınları`ndan çıktı.

  Tony Hsieh, sıfırdan dünyanın ayakkabı satan en büyük internet sitesi olan zappos`u yarattı ve 2009 yılında zappos`u 1.2 milyar $`a amazon`a sattı. Bu, onun için ilk değildi. Tony daha önce de kurucu ortakları arasında olduğu LinkExchange`i de sıfırdan yaratıp 265 milyon $ karşılığında Microsoft`a satmıştı.

  Onun için tutkuyla yaptığı, yaşam amacıyla tutarlı, ama aynı zamanda da kar edeceği işleri keşfetmek çok ama çok önemliydi. Çocukluğundan itibaren bunların peşinde koştu ve sonunda başardı.

  İşte Mutluluk Dağitmak akıcı ve keyifli uslubuyla Tony`nin iş ve özel hayatında öğrendiği dersleri çocukken kurduğu solucan çiftliği işinden zappos`a uzanan yolculuğu şeklinde anlatmaktadır. Kitapta yazarın tutkusunu nasıl keşfettiğini, zappos`un karlı ve başarılı bir şirkete dönüşmesinin arkasında yatan sıra dışı uygulamalardan örnekleri ve yaşam amacına nasıl ulaştığının hikayesini bulacaksınız.

  İçinizdeki motivasyon ateşi sönmüş olabilir. Bu kitabın sizin için harika bir ateşleyici güç olacağından eminiz.

 • 2. Hamur

Mutluluk Dağıtmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.