sadsad x
asdasd

Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk

Baygenç Yayıncılık
25,00 TL
20,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk Hakkında Bilgiler
Türü: Mustafa Kemal Atatürk Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786058494862
Kapak: Ciltsiz
Arslan Bayır
Arslan Bayır
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk Kısa Özet

  "Cumhurİyet öğretmeni Arslan Bayır "MUHTAÇ OLDUĞUMUZ KUDRET ATATÜRK" demiş. Atatürk devrim ve ilkelerini açımlamış, çıkış yolları önermiş.. bu kitabı okumak çağdaş temellerimize dönmek, geleceğin aydınlığını yakalamak gerekiyor."

  Haziran 1997, Osman BOLULU


  "Bayır'ın bu kitabı soluk alır gibi, ekmek yer gibi, su içer gibi Atatürkçülüğe gereksinim olduğunu vurgulanıyor."

  Haziran 1997, M.Demirel BABACANOĞLU


  "Atatürk'ü unutturmamak, devrimlerini korumak ve geliştirmek bir vatan borcudur. Ktap ayrıca temel eğitim ve öğretim çağındaki öğrenciler için de çok yararlı olacak açıklıkta... bu inançla da Arslan BAYIR'ı kutluyorum."

  Haziran 1997, Mahmut MAKAL


  "Sayın BAYIR, adıma imzaladığınız "Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk" adlı yapıtınız dün tamamlarım. Özellikle ilköğretim ve lise öğrencilerinin çok yararlanacağı bir kaynak niteliğinde. Ellerinize sağlık. Karanlıkları Atatürk ilkeleriyle aydınlatacak, toplumu karanlığa gömmek isteyenleri bilgiyle uyarıp eğiteceğiz. Türkiye aydınlanmasını kaynağı Büyük Atatürk'e yaraşır Türkiye'yi mutlak gerçekleştireceğiz, hep birlikte."

  28.6.1999 Yekta Güngör ÖZDEN


  "İşte bu eserde, Türk ulusunun çağdaşlaşması ve Türkiye Cumhuriyeti'nin de modern ve güçlü bir devlet olaması için Atatürk'ün getirdiği ilke ve devrimlerinin vazgeçilmez olduğu, Arslan Bayır tarafından bu kitapta tüm ayrıntılarıyla anlatılmıştır."

  2006, Yaşar YILTAN


  "Arslan Bayır'ın Atatürk kitabı neden okumalıdır: -Gençlerce bilinmesi, okunması, unutulmaması adına. Ülkemizin geleceği için. İyiliği korumak için. Vatanseverlik için. Cesur, üstün başarılı M.K. Atatürk'ümüzü unutmamak için."

  Mercan CİVAN Kasım 2013


  "Muhtaç Olduğumuz Kudret ATATÜRK kitabı, bir solukta okunabilecek bir başucu kitabı olmakla birlikte; bizlere yaşadığımız bu sancılı süreçte ATATÜRK'ü ve onunla birlikte bir ulusu ayağa kaldıran devrimleri, neden-sonuç ilişkilerini çözümlüyor."

  Ebru KAYA 2014 Haziran

Muhtaç Olduğumuz Kudret Atatürk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.