sadsad x
asdasd
27,69
22,15
%20 indirim
Muhan Hoca Hakkında Bilgiler
Türü: Söyleşi Kitapları
Sayfa Sayısı: 330
ISBN: 9786055950767
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Haşim Akman
Haşim Akman
Devamı
Kampanya

Muhan Hoca Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Muhan Hoca Kısa Özet

  Sınavda nerelerden soru çıkacak diye soruyorsunuz? Boks maçına çıkarken rakibe nasıl vuracağı sorulur mu?` gibi yaşarken efsaneleşmiş Muhan Hoca’nın kitabı `O, Muhan Soysal’dı...

  Kitap; şu an Türkiye’de iş ve ekonomi hayatına yön çizen birçok üst düzey yöneticinin de hocası olmuş, tatlı-sert tarzı ve kestirilemez kişiliğiyle Muhan Hoca’yı, bu gizli değeri, tanımayan kişilere de ulaştırmayı hedefliyor.

  İlk bölümde, Muhan Soysal’ın hayat hikayesi paylaşılıyor; ailesi, yakın arkadaşları, öğrencileri ve meslektaşlarının tanıklıklarıyla… Okuyucu, Muhan Hoca’nın hayat hikayesini okurken, ODTÜ’nün ve Türkiye’nin 50 yıllık süreci hakkında da bilgi alıyor.

  İkinci bölümde, Muhan Soysal’ın hayattayken bir öğrencisi ile yaptığı sohbetler bulunuyor. Bu sayede okuyucular hayattayken 5,000 adetten daha fazla kitap okumuş, okuduklarını farklı bakış açısıyla özümseyerek çevresindekilerle paylaşmış Muhan Hoca’nın; iş hayatı, Türk Kültürü, din, eğitim gibi çeşitli konulardaki görüşlerini kendi ifadeleriyle öğrenmiş olacaklar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.