sadsad x
asdasd
36,00
24,84
%31 indirim
Mucize Dolu Bir Yıl Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 420
ISBN: 9789752119246
Boyut: 14.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Marianne Williamson
Marianne Williamson
Devamı
Kampanya

Mucize Dolu Bir Yıl Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Mucize Dolu Bir Yıl Kısa Özet

  Marianne Williamson, milyonlarca insanla inanılmaz bir sırrı paylaşmış olan bir öğretmendir: hayatınızı ve dünyayı sadece düşünce tarzınızı değiştirerek dönüştürebileceğinize ve düşüncelerinizin kaderinizi belirleyeceğine dair sırrı... Yazar Mucize Dolu Bir Yıl’da sevgi yolunda ilerlememizde bize rehberlik edip ruhsal destek verecek 365 dilek ve derin düşünce sunuyor.

  Bu okumalar benliğinizin en iyi yönlerini ön plana çıkarmak için gayret gösterdiğinizde size evrenin yaşadığını ve mucizeler yaratmaya hazır olduğunu hatırlatacak. Her gün daha odaklanmış, daha umut dolu olacaksınız. Gözleriniz, yaratıcının bereketini üzerinizden eksik etmemesini sağlayacak her türlü yola açık olacak. Her gün bir mucize yaşamaya hazır olun!

  Yazar Hakkında:
  Dünyaca beğeni toplamış bir yazar ve konuşmacıdır. Basılmış on kitabından altısı New York Times’ın en çok satan kitaplar listesine girmiştir. Sevgiye Dönüş, Zayıflama Kursu, Değişim ve Hergün Bir Lütuf adlı kitapları milyonlarca okura ulaşan yazar, The Oprah Winfrey Show, Larry King Live, Good Morning America ve Charlie Rose gibi ünlü televizyon programlarının aranan konuğudur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.