Mo’nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set

Altın Kitaplar

Gülten Dayıoğlu

22,00 TL
16,72 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
5,28 TL
Mo’nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 626
ISBN: 9789752109803
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Gülten Dayıoğlu
Gülten Dayıoğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mo’nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set Kısa Özet

  Gülten Dayıoğlu, Mo´nun Gizemi adlı eserinden sonra, 45. sanat yılında Mo´nun Gizemi 2-Otran eseriyle okurlarıyla buluşuyor. Bir devam kitabı niteliği taşıyan Mo´nun Gizemi-2 Otran, ilki gibi bilim kurgu ve fantastik öğeler taşıyor.
  Altın Kitaplar Yayınevi birbirinin devamı olan bu iki eseri bir kutuda okura sunarak hem yazar hem de okura yeni bir hizmet sunmayı hedefliyor. Üstelik oldukça şık bir kutu ve uygun bir fiyatla!
  YAZAR HAKKINDA
  1935 yılında Kütahya, Emet´te doğdu. İlköğrenimini Anadolu´nun çeşitli yerlerinde yaptı. İstanbul´da Atatürk Kız Lisesi´ni bitirdi. Bir süre İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine devam etti, ama aslında kalbinde ilkokul öğretmeni olmak vardı. Bunu dışarıdan sınavlara girerek başardı ve ilkokul öğretmeni oldu. On beş yıllık öğretmenlik hayatından sonra daha fazla çocuğa ulaşmak, onların eğitimine ve gelişimine katkıda bulunmak amacıyla öğretmenliği bıraktı. Hayatına çocuk edebiyatı alanında eserler veren bir yazar olarak devam etti. O zamandan şimdiye 70 kitabı yayımlandı. Dayıoğlu´nun yayımlanmış 20´den fazla radyo ve televizyon oyunu da vardır.
  YAZARIN ALTIN KİTAPLAR´DAKİ DİĞER KİTAPLARI;
  Fadiş, Tuna´dan Uçan Kuş, Parbat Dağının Esrarı, Dünya Çocukların Olsa, Ölümsüz Ece, Akıllı Pireler, Işığın Çağı Çocukları, Gökyü-zündeki Mor Bulutlar, Yurdumu Özledim, Suna´nın Serçeleri, Midos Kartalının Gözleri, Ben Büyüyünce, Ganga, Gezi Dizisi, Gelincik Dizisi, Sekizinci Renk, Kıyamet Çiçekleri, Alacakaranlık Kuşları, Yada´nın Gizilgücü, Geride Kalanlar, Geriye Dönenler, Ece İle Yüce Dizisi

 • 2. Hamur

Mo’nun Gizemi 1-2 Özel Kutulu Set Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.