sadsad x
asdasd

Montessori Öykülerim - Yaralı Kuş

Redhouse Kidz Yayınları

Eve Herrmann

21,00 TL
14,70 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
6,30 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Montessori Öykülerim - Yaralı Kuş Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 28
ISBN: 9786059781992
Kapak: Ciltli
Eve Herrmann
Eve Herrmann
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Montessori Öykülerim - Yaralı Kuş Kısa Özet

  Bu seride Montessori eğitim sistemi temel alınarak yazılmış yalın, şiir gibi öyku¨ler yer alıyor. Seride yer alan öykülerde Liv ve Emma adlı iki kız kardeşin gündelik hayatlarında karşılaştıkları sorunlar, paylaştıkları deneyimler anlatılıyor.

  Her kitabın sonunda konuya uygun bir de etkinlik önerisi bulunuyor. Böylece çocuklara tekrar etme imkânı sunan Montessori eğitimine uygun olarak, okur kitabı okuduktan sonra ele alınan konuyu pekiştirebiliyor.

  Montessori pedagojisi üzerine uzmanlaşmış ve bir Montessori atölyesinin kurucusu olan Fransız yazar Herrmann kendi iki kızından esinlenerek bu öyküleri kaleme almış. Seride doğayı gözlemlemek, duygular ve birlikte iş yapmak gibi farklı konulara değiniliyor.

  Yaralı Kuş

  O gu¨n Liv ile Emma resim yaparken pencereye bir kuş çarpar. Bahçeye koştuklarında kuşun yaralandığını göru¨rler. Ne yapmalı, bu kuşu nasıl iyileştirmelidirler?.. Hayvanları gözlemlemek ve iyileştirmek konusunu ele alan öyku¨nu¨n sonunda iki farklı tu¨rde baştankara kuşunu yakından tanıyoruz.

Montessori Öykülerim - Yaralı Kuş Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.