sadsad x
asdasd
111,11 TL
94,44 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
16,67 TL
Moda Tasarımında Teknik Çizim Hakkında Bilgiler
Türü: Moda Kitapları
Sayfa Sayısı: 224
ISBN: 9786054146031
Kapak: Ciltsiz
Basia Szkutnicka
Basia Szkutnicka
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Moda Tasarımında Teknik Çizim Kısa Özet

  Teknik çizimler, yada grafik çizimler moda endüstrisinde çalışan herkes için gereklidir. Tasarım fikirlerini ve giysi detaylarını kalıp kesimcileri ve dikimcilere aktarmak için kullanılan bu çizimlerin numune ve seri üretimdeki hataların önüne geçmek için doğru ve eksiksiz olarak çizilmesi son derece önemlidir.

  Bu kitap adım adım metodu izleyerek zaman kazandıran ipuçları eşliğinde bir teknik çizimin nasıl yaratılacağını anlatır. Bu yöntem, çizimleri serbest el ile üretmeyi tercih edenler kadar, Adobe İllüstratör kullanmak isteyenler için de anlatılmıştır.

  Kitapta 400ün üzerinde giysi stili ve yapım detayları özel olarak üretilen Amerikan bezi taslak kalıpların yanı sıra gösterilen temel kalıp biçimleri ile yer almaktadır. Bu benzersiz sunum 3 boyutlu giysi ile 2 boyutlu çizim arasındaki ilişkiyi tanımlarken okuyuculara teknik çizimlerin nasıl gerçekleştireceğini anlamalarını sağlamaktadır.

  Kitabın yanında verilen CD-ROM, bir dizi CAD-Bilgisayar Destekli Tasarım Programında değiştirebileceğiniz yâda çıktı alarak tasarımlarınıza temel oluşturabileceğiniz figür şablonlarını ve temel giysi biçimlerinin çizimlerini kapsamaktadır.

Moda Tasarımında Teknik Çizim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.