Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Mman Koowa

35,00 TL
22,40 TL

Sevgili Okur,

Yazar, Fatma Betül Korkmaz’ın kitabı bana ulaştığında; önce çocuksu hayallerini kendi dünyasında nasıl da içselleştirdiğini gördüm.

Olamazmış, başarılamazmış gibi görünen hayallerin peşine, büyük bir umut ve heyecanla düşerek, onlardan hiç vazgeçmediğini okudum.

Elbette zorlandığını, sıkıntılar yaşadığını, hatta vazgeçme noktasına geldiğinde; eşi Mustafa Bey’in yazarımızın hayallerini paylaşma adına, ona nasıl da sahip çıktığını onu hiç yalnız bırakmadığını fark ettim. Okurken de eşini sahiplenişinden müthiş etkilendim.

Yazar F. Betül Korkmaz’ın bu kitabının; yüz de yüz, yaşamın kendisi olduğunu söylersem, abartmış olmam.

Bu kitapta; mahkûmların özgürük hayallerini, Afrika’da (GHANA’DA) suya, insana, barınağa, eğitime özlem duyanların, özlemlerine kavuştuklarında, onların anlatılamaz mutluluklarını okuyacaksınız.

Demem o ki; yazar bu kitabında okuruna: *‘Keşke değil, iyi ki’ diyebileceğiniz hayallerimiz olsun ve onların peşini hiç bırakmayalım.* diyor.

Eminim, Mman Koowa’yı elinizden bırakamayacak ve bir solukta okuyacaksınız. O zaman da; ne kadar şanslı olduğunuz için bizi yaratana şükredeceksiniz!