sadsad x
asdasd
17,59
12,31
%30 indirim
Mitos : Yerli Oto Efsanesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 208
ISBN: 9786054941049
Boyut: 13 x 0
Kapak: Ciltli
Hayati Çağlar
Hayati Çağlar
Devamı
Kampanya

Mitos : Yerli Oto Efsanesi Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Mitos : Yerli Oto Efsanesi Kısa Özet

    Tamamen yerli imkânlarla dizayn edilmiş ve üretilmiş bir otomobil markası, ülkemizde yıllar boyunca tartışma konusu olmuştur. Bunun gereksiz olduğunu savunanların yanında bir o kadar da zorunluluğunu savunan taraflar olmuştur. Yerli otomobil üretimi konusu zamanla bir efsaneye, yani Mitos’a (Mhytos) dönüşmüştür.
    Hükümetin çıkardığı bir teşvik sistemi ile yerli oto tasarımı ve üretimi için şirketlerden proje sunmaları talep edilir. Üç otomobil üreticisi kurum kendi tasarladıkları otomobil projesini Bakanlığa sunar. Değerlendirme sonucunda projesi onaylanan kurum büyük bir sevinç yaşar. Basının yoğun ilgisi ile karşılanan bu haber, gündemi günlerce meşgul eder. Ancak projesi onaylanan kurum büyük bir hesap hatası yaptığını fark eder. Bir taraftan kamuoyunda ilgi gören projede hata yapıldığının basına

    Mitos romanı; birinci baskısı *Umuda Uyanış*, ikinci baskısı *Kairos* adıyla yayınlanan ve otomotiv yan sanayinde faaliyet gösteren bir kurumdaki olayları ele alan romanın devamı niteliğindedir. Bu roman ise bir ana sanayi kurumun penceresinden tüm tedarik zincirine bakarak inovasyonun ülkemiz için önemini ela almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.