sadsad x
asdasd

Milliyetçi Hareketin Görüşü - Duruşu (1999-2012)

Kozalak Yayınevi
30,00 TL
23,40 TL
%22 indirim
Milliyetçi Hareketin Görüşü - Duruşu (1999-2012) Hakkında Bilgiler
Türü: Politik Akım - Hareket Kitapları
Sayfa Sayısı: 560
ISBN: 9786055535520
Kapak: Ciltsiz
Hüseyin Fidan
Hüseyin Fidan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Milliyetçi Hareketin Görüşü - Duruşu (1999-2012) Kısa Özet

  *Ülkücüler, bir davanın, şuurla benimsenmiş bir ülkünün tutkuyla sahiplenilmiş bir iddianın yaşaması ve yaşatılması için candan ve serden vazgeçmeyi göze alan insanlık mucizeleridir.

  Ülkücüler, yatağından taşan coşkun ırmaklar gibi pisliklere, tortulara ve ideolojik kalıntılara her şeyleriyle mukabele etmişlerdir. Kurşuna, bombaya, tuzağa ve türlü saldırılara teslim olmamışlardır. Emin olunsun ki, biz de bu kutsal mirası yağmalatmayacağız ve çekilen acıların, verilen mücadelelerin heba olmadığını, merak edenlere ısrarla göstereceğiz.

  Çırpınan Karadeniz bu sözlerimize şahittir. Atilla’dan beri Türklüğün muhteşem ihtişamı bunu gerektirmektedir. Bilge Kağan’dan Alparslan’a, Fatih’ten bugüne kadar var olan tüm millet hatıraları buna işaret etmektedir. Zira ülkücü şehitlerimiz Türk ve İslam tüm değerlerin temsilcisi ve taşıyıcısı olarak tarihe mal olmuşlardır. Onlar bizim yeminimiz, rehberimiz, dava arkadaşımız ve mana aleminde olsa da çetin yolları aşan fazilet timsalleridir. Ülkü kervanı Allah’ın izniyle Türk’ün var oluşuyla asırlardan öncesinden yola koyulmuş ve ebediyete kadar da durmayacaktır.*

  - Devlet Bahçeli

Milliyetçi Hareketin Görüşü - Duruşu (1999-2012) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.